Ewa Farna prozradila svůj vztah k Brnu: Je to boží město!

Ewa Farna prozradila svůj vztah k Brnu: Je to boží město! Zdroj: Profimedia

Ač polsko-česká zpěvačka Ewa Farna pochází z těšínského Slezska a nyní jako “náplava” zakotvila u Prahy, prozradila, že má ve svém srdci také Brno. O tom, že si jihomoravskou metropoli velmi oblíbila a nedá na ni dopustit, se rozepsala i na svém Instagramu. Brno je podle Ewy Farne boží.

U příležitosti 200 let od narození Gregora Johanna Mendela se v Brně koná Mendel festival, který předposlední červencový víkend v prvé řadě rozezněla hudba. V sobotu 23. července se na venkovní stagi mimo jiné představila také polsko-česká zpěvačka Ewa Farna. 

Následně po svém brněnském koncertu se rodačka z těšínského Slezska na svém Instagramu rozepsala o svém osobním vztahu k jihomoravské metropoli. Podle Ewy Farne je Brno doslova boží město.

“Ze srdce tohle město miluju a přijde mi strašně “daleko”. Kdo mě dobře zná, ví. Jeli jsme sem ne tak dávno i soukromě na dovolenou, někteří se smáli. Však je to přejde, až zažijou, co všechno se dá od Brňáků učit. V gastru a vůbec,” vysvětlila Ewa Farna, proč si Brno tak oblíbila. Zároveň podotkla, že rozhodně na jejím Instagramu nejde o placenou propagaci.

“Brno mám ráda čím dál víc, baví mě, jak jsou tu milí lidi, zároveň cílevědomí, správně odvážní a mají koule to dělat jinak,” dodala polsko-česká zpěvačka.

Ewa Farna si to v Brně užívá nejen během koncertování, ale také ve svém volném čase s rodinou. Možná si bude kouzlo jihomoravské metropole vychutnávat ještě víc. Herec Lukáš Hejlík jí totiž věnoval svou nejnovější knihu Brno 100, což je gastronomický průvodce po brněnských restauracích, pivnicích, kavárnách, barech a bistrech, který si Ewa Farna jako jeden z dárků přála ke svým srpnovým narozeninám.

Zdroj: Instagram.com/ewa_farna93
Autor:
Publikováno: 28. 7. 2022 12:59 Nahlásit obsah