Změny prsou v těhotenství očima influencerky: Australanka ukázala realitu bez příkras

Změny prsou v těhotenství očima influencerky: Australanka ukázala realitu bez příkras Zdroj: Shutterstock

Ženské tělo prochází v době těhotenství řadou velkých změn. Výjimkou nejsou ani prsa, která se těhotným ženám výrazně zvětšují a která jsou mnohdy žilnatá nebo pokrytá striemi. Tuto realitu bez příkras předvedla na Instagramu australská influencerka Belle Lucia. Názorně tak ukázala změny, které probíhají v těle každé těhulky.

“Ještě týden a budu ve třetím trimestru. Miminko, které nosím pod srdcem, má už 37 centimetrů. Vím, že mám žilnatou hruď. To se stává, protože se prokrvení ňader zvýší o 50 procent, když jste těhotná,” okomentovala Belle Lucia svou těhotenskou fotku v bikinách, na níž nelze přehlédnout její velká a výrazně žilnatá ňadra.

Na snímku to těhotné australské influencerce nesmírně sluší. Jelikož nepoužila Photoshop, názorně předvedla veřejnosti, jaké změny probíhají v jejím těle, v němž roste nový život. Její sledující tuto krásnou ženu, která neváhá ukázat realitu, velmi pochválili.

Belle Lucia je názorným příkladem toho, že v době těhotenství dochází k výraznému prokrvování prsou. Tato skutečnost často způsobuje zvětšení žil, které jsou následně pod kůží ňader více vidět.

Zdroj: Shutterstock Změny prsou v těhotenství jsou opravdu výrazné. Již na začátku druhého trimestru dochází k růstu velikosti i hmotnosti ňader. S postupem těhotenství se rovněž mění bradavky, které se zvětšují a tmavnou. Kromě zvětšených žil se některé těhotné ženy v případě svých ňader potýkají i se vznikem strií, k jejichž vzniku dochází v důsledku napínající se kůže prsou.

Jaké změny prsou v těhotenství probíhaly ve vašem případě? Napište nám své zkušenosti do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/belle_lucia, Mysmezeny.sk, Modrykonik.cz
Autor:
Publikováno: 21. 9. 2022 10:19 Nahlásit obsah