Kategorie Zvětšení prsou

Článek
Pravda o prsních implantátech: V podcastu přinášíme fakta i osobní zkušenosti
Pravda o prsních implantátech: V podcastu přinášíme fakta i osobní zkušenosti Zvětšení prsou implantáty je často diskutované téma, které v ženách vzbuzuje jak zvědavost, tak i obavy. Pusťte si náš podcast, v němž vás seznámíme s aktuálními trendy, bezpečností i kontroverzemi v oblasti implantátů.
Článek
Změny prsou v těhotenství očima influencerky: Australanka ukázala realitu bez příkras
Změny prsou v těhotenství očima influencerky: Australanka ukázala realitu bez příkras Ženské tělo prochází v době těhotenství řadou velkých změn. Výjimkou nejsou ani prsa, která se těhotným ženám výrazně zvětšují a která jsou mnohdy žilnatá nebo pokrytá striemi. Tuto realitu bez příkras předvedla na Instagramu australská influencerka Belle Lucia. Názorně tak ukázala změny, které probíhají v těle každé těhulky.
Článek
Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně
Jak vypadají prsní implantáty po 30 letech? Plastický chirurg sdílel video dokazující, že nic nevydrží věčně Mít dokonalá prsa je snem mnoha žen. V případě, že je příroda neobdařila, nebo se potýkají s ochablým poprsím po dětech, se často svěřují do péče plastické chirurgie. Prsní implantáty však mají omezenou životnost. Známý plastický chirurg Jerry Chidester konkrétně ve videu ukázal, jak vypadají prsní implantáty po 30 letech. Budete se opravdu divit.
Článek
„Chci nová prsa, ale…” 5 nejčastějších mýtů o implantátech
„Chci nová prsa, ale…” 5 nejčastějších mýtů o implantátech Také si někdy povzdechnete nad fotografiemi krásných dívek, když sklouznete očima k jejich dekoltu? Některým z nás příroda nadělila málo, jiné byly sice s nadílkou spokojené, ale čas, diety a děti se na vzhledu výstřihu negativně podepsaly.
Článek
Zvětšení prsou přírodní cestou: Jaké cviky a potraviny vám pomůžou?
Zvětšení prsou přírodní cestou: Jaké cviky a potraviny vám pomůžou? Toužíte po plnějším dekoltu? Toto přání vám nesplní pouze odborný zásah plastického lékaře. O zvětšení prsou se můžete pokusit také přírodní cestou. Pomohou speciální cviky, některé potraviny i bylinky. A pozor, pochybným krémům slibující zázračné zvětšení prsou rozhodně nevěřte! Pokud chcete dmoucí ňadra, raději se řiďte následujícími radami.