Kategorie Realita

Článek
Zuzana Plačková se ukázala bez filtrů. Co na její aktuální vzhled říkáte?
Zuzana Plačková se ukázala bez filtrů. Co na její aktuální vzhled říkáte? Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková je pro spoustu žen inspirací, jak vypadat skvěle za každých okolností. Vlivná influencerka se však nikdy netajila tím, že podstoupila plastické úpravy a že na sociálních sítích používá nejrůznější filtry k vylepšení vzhledu. Nyní se poprvé po porodu ukázala bez filtrů. Co na její vzhled říkáte?
Článek
Změny prsou v těhotenství očima influencerky: Australanka ukázala realitu bez příkras
Změny prsou v těhotenství očima influencerky: Australanka ukázala realitu bez příkras Ženské tělo prochází v době těhotenství řadou velkých změn. Výjimkou nejsou ani prsa, která se těhotným ženám výrazně zvětšují a která jsou mnohdy žilnatá nebo pokrytá striemi. Tuto realitu bez příkras předvedla na Instagramu australská influencerka Belle Lucia. Názorně tak ukázala změny, které probíhají v těle každé těhulky.
Článek
Den na covidovém oddělení Fakultní nemocnice Brno. Fotoreportér Patrik Uhlíř veřejně ukázal realitu boje s koronavirem
Den na covidovém oddělení Fakultní nemocnice Brno. Fotoreportér Patrik Uhlíř veřejně ukázal realitu boje s koronavirem Současná situace kolem epidemie koronaviru v Česku není příliš příznivá. Že bychom měli začít covid-19 brát všichni vážně, dokazuje fotoreportáž z covidového oddělení Kliniky infekčních chorob FN Brno. Autorem fotek je Patrik Uhlíř Foto & Video Studio. Tento projekt vznikl jako podpora všem zdravotníkům, kteří jsou momentálně v první linii.
Článek
Že jsou instagramové celebrity dokonalé? Tato dívka vás vyvede z omylu
Že jsou instagramové celebrity dokonalé? Tato dívka vás vyvede z omylu Není všechno zlato, co se třpytí. S tím v případě Instagramu souhlasí švýcarská bloggerka Kim Tschoppová. Příspěvky na této sociální síti jsou podle ní pouhým pozlátkem. Aby ukázala, že nikdo není dokonalý, srovnává nastylované fotky s realitou. Máte-li mindráky z instagramových celebrit, určitě si prohlédněte její profil. Pochopíte celou pravdu.