Kategorie Realita

Článek
Že jsou instagramové celebrity dokonalé? Tato dívka vás vyvede z omylu
Že jsou instagramové celebrity dokonalé? Tato dívka vás vyvede z omylu Není všechno zlato, co se třpytí. S tím v případě Instagramu souhlasí švýcarská bloggerka Kim Tschoppová. Příspěvky na této sociální síti jsou podle ní pouhým pozlátkem. Aby ukázala, že nikdo není dokonalý, srovnává nastylované fotky s realitou. Máte-li mindráky z instagramových celebrit, určitě si prohlédněte její profil. Pochopíte celou pravdu.
Článek
Holky z Instagramu vs. realita
Holky z Instagramu vs. realita Dámy, přiznejte si, že i vy sledujete na Instagramu ženy, jejichž život se zdá dokonalý. Jsou vždy perfektně upravené, jedí samé zdravé věci, pravidelně sportují a vlastně celý jejich život jako by byl zalitý sluncem. Jaká je ale realita nás, obyčejných žen?
Článek
Čtenářka píše: Proč to nedopadne jako v knize a On(a) se do Vás nakonec nezamiluje?
Čtenářka píše: Proč to nedopadne jako v knize a On(a) se do Vás nakonec nezamiluje? O tom, že vztahy nedopadají jako ve filmech ani románech... Ať už v reálném, či virtuálním světě.
Článek
Nakupování přes internet: Očekávání versus velmi krutá realita!
Nakupování přes internet: Očekávání versus velmi krutá realita! Nákup oblečení přes internet je dnes samozřejmostí. Když si vytipujete dobrou značku, u které si můžete být jisti, že vám její oblečení a číslování sedí, je vše v pořádku. Občas se ale stane, že zkusíte něco jiného a…
Článek
Očakávania verzus realita
Očakávania verzus realita Aj vám sa už určite stalo, že ste spoznali perfektného muža a po pár schôdzkach sa z neho vykľul absolútny protipol vášha ideálu. Nezúfajte, možno nebol problém v ňom, ale vo vás...