Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Sexy australští hasiči nafotili charitativní kalendář na rok 2022. Letos přidali i speciální letní edici

Sexy australští hasiči nafotili charitativní kalendář na rok 2022. Letos přidali i speciální letní edici Zdroj: Shutterstock

Australští hasiči odvádějí skvělou práci. A to nejen během služby, ale také mimo ni. Stejně jako v předchozích letech nafotili oblíbený kalendář, který má letos celkem 6 verzí. Mužní profesionálové se zvěčnili s kočkami, psy či divokými australskými zvířaty. Těšit se můžete i na speciální letní edici, v rámci níž se nechali vyfotit na pláži.

Australští hasiči každoročně již od roku 1993 vydávají charitativní kalendář, jehož prostřednictvím podporují dobrou věc. I z kalendáře na rok 2022, který je již 29. v pořadí, se nejen ženám podlamují kolena.

V rámci charitativního kalendáře australských hasičů 2022 si můžete vybírat z celkem 6 verzí a 1 speciální edice. Australští krasavci, kteří nasazují své životy v boji s ohněm a při záchraně lidí, opět vystavili svá mužná těla v kombinaci s roztomilými zvířátky. A to s kočkami, koňmi, psy či divokými australskými zvířaty.

Vůbec poprvé přichází kalendář australských hasičů se speciální letní edicí. Svůj úsměv, charisma a svalnatá těla tak tito profesionálové dávají na odiv v kombinaci s mořskými vlnami, pláží a sálajícím sluníčkem.

Také v letošním roce půjde výtěžek z prodeje kalendáře na dobrou věc. Australští hasiči však tentokrát pomáhají na mezinárodní úrovni. Propojili se konkrétně s americkou organizací Greater Good Charities. Tato charitativní společnost vede program Greater Good Charities' Rescue Rebuild, v rámci kterého opravuje a modernizuje azylové domy, útulky pro bezdomovce nebo útulky pro zvířata.  

Australští hasiči kalendářem pro rok 2022 pomáhají jak potřebným lidem a obětem násilí, tak opuštěným zvířatům. A kde si charitativní kalendář australských hasičů pořídit? Tradičně na jejich webových stránkách

Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com, Boredpanda.com
Autor:
Publikováno: 15. 11. 2021 09:52 Nahlásit obsah