Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kategorie Sexy muži

Článek
Marie Doležalová vyhlásila anketu o nejsexy muže Česka. Kdo vyhrál?
Marie Doležalová vyhlásila anketu o nejsexy muže Česka. Kdo vyhrál? Herečka Marie Doležalová vyhlásila na svém Instagramu velmi zajímavou anketu. Vyzvala své sledující, aby napsali, kdo je podle nich nejpřitažlivějším mužem Česka. Do TOP 10 se probojovali slavní muži především z řad herců.
Článek
Sexy australští hasiči nafotili charitativní kalendář na rok 2022. Letos přidali i speciální letní edici
Sexy australští hasiči nafotili charitativní kalendář na rok 2022. Letos přidali i speciální letní edici Australští hasiči odvádějí skvělou práci. A to nejen během služby, ale také mimo ni. Stejně jako v předchozích letech nafotili oblíbený kalendář, který má letos celkem 6 verzí. Mužní profesionálové se zvěčnili s kočkami, psy či divokými australskými zvířaty. Těšit se můžete i na speciální letní edici, v rámci níž se nechali vyfotit na pláži.
Článek
Australští hasiči nafotili nový kalendář na rok 2021. Opět se pro dobrou věc svlékli do půl těla
Australští hasiči nafotili nový kalendář na rok 2021. Opět se pro dobrou věc svlékli do půl těla Australští hasiči jsou proslulí tím, že se pravidelně od roku 1993 fotí do charitativního kalendáře. Tento kalendář plný sexy svalnatých mužů vysvlečených do půl těla potěší oko každé ženy. Zároveň přispívá na dobrou věc. Výtěžek kalendáře na rok 2021 konkrétně poputuje na konto australské přírody, která byla nedávno zdevastována ničivými požáry.
Článek
Na velikosti záleží: Jak poznat, že jej příroda obdařila?
Na velikosti záleží: Jak poznat, že jej příroda obdařila? Obecně se říká, že na velikosti nezáleží, ale v určitých případech to rozhodně neplatí. Pokud narazíte na neznámého muže, který se vám líbí, vaše představivost může být hodně divoká. A to i co se velikosti penisu týče. Jak tedy zjistíte přibližné rozměry jeho chlouby? Pozorně si všímejte následujících věcí!