Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Na velikosti záleží: Jak poznat, že jej příroda obdařila?

Na velikosti záleží: Jak poznat, že jej příroda obdařila? Zdroj: Shutterstock.com

Obecně se říká, že na velikosti nezáleží, ale v určitých případech to rozhodně neplatí. Pokud narazíte na neznámého muže, který se vám líbí, vaše představivost může být hodně divoká. A to i co se velikosti penisu týče. Jak tedy zjistíte přibližné rozměry jeho chlouby? Pozorně si všímejte následujících věcí!

Sledujte, jakým způsobem chodí

Asi nejzřetelnějším signálem toho, zda má váš idol mezi nohama opravdu velkou chloubu, je způsob jeho chůze. Pokud chodí tak, jako kdyby měl mezi nohama něco velkého, co by mu překáželo, můžete tímto nenápadně odhadnout právě jeho největší přednost.

Zdroj: Shutterstock.com

Na velikosti rukou záleží

Ruce toho dokážou o daném člověku říct opravdu hodně. A to také o velikosti jeho penisu. Traduje se totiž, že mezi velikostí mužské ruky a velikostí penisu panuje přímá úměra. Pokud tedy potkáte muže s velkýma rukama, můžete si už jenom domýšlet o jeho dalších nepřehlédnutelných kvalitách.

Je to také o prstech

Nesledujte pouze celou ruku, soustřeďte se také na jednotlivé prsty. Jsou krátké a široké, nebo dlouhé a úzké? Takový bude právě jeho penis. Šanci, že bude mít muž větší penis, zvyšuje i to, pokud je jeho ukazováček delší než prsteníček.

Napoví vám jeho velikost nohou a nosu

Stejně jako ruce si pozorně prohlédněte také jeho nohy. Téměř každý muž, který má velká chodidla, je obdařený také jinde. Totéž platí o velikosti nosu. Ne nadarmo se říká „podle nosa poznáš kosa“!

Zdroj: Shutterstock.com

Hledejte muže, který si na nic nehraje

Pozorně si všímejte také jeho povahy. Chvástá se, že je naprosto ideálním mužem, chválí se, jak je dobrý v posteli? Tak to je asi všechno, protože se tímto přístupem snaží spíš něco (malého) kompenzovat. Nevěřte mu. Zárukou dobrého vztahu (i něčeho navíc) vám bude pokorný skromný muž, který si na nic nehraje.

Za všechno může genetický původ

Kolika centimetry je muž obdařen, rozhoduje také jeho genetický původ. Největší penisy na světě mají muži z Kolumbie, Konga či Bolivie. Naopak nejmenší chloubou se pyšní muži z Thajska, Koreje a Indie. A co Češi? Ti si s délkou 15 centimetrů nevedou vůbec špatně!

Autor:
Publikováno: 7. 2. 2019 14:00 Nahlásit obsah