Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Australští hasiči nafotili nový kalendář na rok 2021. Opět se pro dobrou věc svlékli do půl těla

Australští hasiči nafotili nový kalendář na rok 2021. Opět se pro dobrou věc svlékli do půl těla Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com

Australští hasiči jsou proslulí tím, že se pravidelně od roku 1993 fotí do charitativního kalendáře. Tento kalendář plný sexy svalnatých mužů vysvlečených do půl těla potěší oko každé ženy. Zároveň přispívá na dobrou věc. Výtěžek kalendáře na rok 2021 konkrétně poputuje na konto australské přírody, která byla nedávno zdevastována ničivými požáry.

Nebyli by to australští hasiči, kdyby ani v letošním roce nenafotili svůj proslulý charitativní kalendář. I tentokrát vsadili na své charisma, úsměv a svalnatá těla, a to v kombinaci s roztomilými zvířátky.

Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com V kalendáři na rok 2021 vystavili na odiv svá těla, aby pomohli australské přírodě, kterou v roce 2019 a začátkem roku 2020 postihly ničivé požáry. Tato přírodní katastrofa vyhladila v Austrálii více než jednu miliardu volně žijících zvířat. Navíc zvířata, která přežila, přišla kvůli ohni o své přirozené prostředí, proto se neměla bezprostředně po katastrofě kam vrátit.

Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com Už od roku 1993 se v Austrálii ví, že když místní profesionální hasiči odhodí svršky, úspěch bude zaručen. Výtěžek ze svého nového kalendáře na rok 2021 chtějí věnovat právě na léčbu zraněných divokých zvířat, která přežila nedávné ohnivé řádění v australské divočině.

Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com Sexy australští hasiči navíc svým nejnovějším kalendářem vzdávají hold všem svým kolegům a kolegyním, kteří se snažili v roce 2019 a začátkem roku 2020 snažili zastavit postup ohně v australské přírodě.

Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com V každém případě je kombinace vypracovaných mužských těl a roztomilých zvířátek skvělým řešením, jak přitáhnout pozornost a získat peníze od dárců na dobrou věc. Charitativní kalendář australských hasičů tak právem patří mezi nejúspěšnější a nejznámější na světě.

Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com Zaujala vás krása australských hasičů a líbí se vám, co chtějí svým počinem říct? Jejich kalendář na rok 2021 je k dostání na webové adrese https://www.australianfirefighterscalendar.com/calendars/2021-firefighters-calendar-animal-lovers-calendar. Tyto australské sexy hrdiny navíc můžete sledovat i na jejich Instagramu, Facebooku a YouTube.

Autor:
Publikováno: 20. 10. 2020 14:00 Nahlásit obsah