Zuzana Plačková se ukázala bez filtrů. Co na její aktuální vzhled říkáte?

Zuzana Plačková se ukázala bez filtrů. Co na její aktuální vzhled říkáte? Zdroj: Profimedia

Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková je pro spoustu žen inspirací, jak vypadat skvěle za každých okolností. Vlivná influencerka se však nikdy netajila tím, že podstoupila plastické úpravy a že na sociálních sítích používá nejrůznější filtry k vylepšení vzhledu. Nyní se poprvé po porodu ukázala bez filtrů. Co na její vzhled říkáte?

Influencerka a podnikatelka Zuzana Plačková se v Bratislavě účastnila módní akce Fashion Live!, na které veřejnosti své nové kolekce představilo 25 slovenských designérů a značek. Slovenská královna Instagramu přišla konkrétně podpořit návrháře Milana Švingála a jeho značku Factory WTF?!

U této příležitosti dala Zuzana Plačková videorozhovor slovenskému online magazínu pro ženy Diva.sk, který je ke zhlédnutí také na Instagramu. Úspěšná influencerka se v tomto videorozhovoru ukázala poprvé po porodu bez filtrů, kamera přitom zobrazila nejmenší detaily její tváře.

Video se Zuzanou Plačkovou bez filtrů ihned na Instagramu vzbudilo velký poprask. Objevily se například komentáře, že její aktuální vzhled je na hony vzdálený od jejích vyretušovaných fotek. Lidé navíc napsali, že původní přirozený vzhled jí slušel mnohem víc. 

Někteří lidé však uvedli, že Zuzaně Plačkové nezalichotilo spíš video a že v reálu vypadá mnohem lépe. “Viděla jsem ji v ten den naživo a vůbec nevypadala tak, jako v tomto videu. Vím, že na svém insta používá efekty, ale zde to také nejde dokupy s realitou. Možná špatné světlo, úhel,” zastala se Zuzany Plačkové pod videem jedna sledující.

Zdroj: Instagram.com/diva.sk, Diva.aktuality.sk, Lp-life.cz
Autor:
Publikováno: 14. 10. 2022 12:28 Nahlásit obsah