Kategorie Rozhovor

Článek
"Finále mám vysněné," těší se na mistrovství světa Karolína Kudláčková
"Finále mám vysněné," těší se na mistrovství světa Karolína Kudláčková V loňském roce na svém prvním seniorském světovém šampionátu vybojovala fantastické páté místo. Povzbuzena bronzovou medaili z republikového mistrovství vyráží česká naděje sportovního aerobiku Karolína Kudláčková na svou druhou velkou akci mezi dospělými.
Článek
"Mám malý penis a jsem na to hrdý," vypráví o svém životě muž s minipenisem
"Mám malý penis a jsem na to hrdý," vypráví o svém životě muž s minipenisem Padesátiletý básník a spisovatel, Ant Smith, byl po většinu života zesměšňován pro jeho neobvykle malý penis. V rozhovoru pro televizní stanici hovoří nejen o svém problému. Chce tím podpořit i další muže, které postihl stejný osud. Napsal dokonce na toto téma i humornou knihu.
Článek
Čtenářka píše: rozhovor s Radmilou Zrůstkovou nejen o vodě....
Čtenářka píše: rozhovor s Radmilou Zrůstkovou nejen o vodě.... Její knížku Domácí nápoje pro zdraví jsem si zamilovala, protože je prostě prostá. Voda a nějaká bylinka, ovoce... v jednoduchosti je krása. A tak se podělím i o rozhovor, který jsem s autorkou poté dělala.
Článek
Rozhovor s Tomášem Suchomelem, majitelem stylového baru Brňák
Rozhovor s Tomášem Suchomelem, majitelem stylového baru Brňák S Tomášem Suchomelem, majitelem baru Brňák, jsme se sešli, jak jinak, než v jeho podniku. Povídali jsme si zhruba hodinku a mně i za tak krátkou dobu došlo, že bar není pro zdejší personál pouze prací, je to pro ně hlavně…
Článek
Rozhovor s milovníkem análního sexu- klasiku už nikdy více!
Rozhovor s milovníkem análního sexu- klasiku už nikdy více! Panictví ztratil zrovna análkem a klasika už ho nikdy neoslovila. „Ta druhá dírka je prostě lepší, hlavně psychologicky. Ostatně nejsexuálnějším orgánem je nakonec mozek.“ Málokdo má tak barvitou praxi a nesčetné zkušenosti jako tento heterosexuální milovník dívčích zadečků.
Článek
Šťastná výherkyně půjde na luxusní romantickou večeři
Šťastná výherkyně půjde na luxusní romantickou večeři Paní Žehrová zaslala svůj oblíbený recept na Jenzeny.cz, za který si vysloužila poukázku v hodnotě 2.000,- do malebného restaurantu Pálffy Palác. Se svou výhrou je nadmíru spokojena, proto jsme se rozhodli udělat krátký rozhovor.
Článek
Finalistka České Miss 2013 Gabriela Kratochvílová: „Krátké vlasy k mé kráse jednoduše patří“!
Finalistka České Miss 2013 Gabriela Kratochvílová: „Krátké vlasy k mé kráse jednoduše patří“! Je krásná, štíhlá, sebevědomá, zkrátka taková jak se od finalistky České Miss očekává a přesto je v něčem jiná. Usměvavá Gabriela mezi 10 finalistkami vyčnívá – je ostříhaná „na kluka“. Dokáže sympatická rodačka…
Článek
Rozhovor s hercem Janem Scheuerem : „Jsem zastáncem přiměřenosti“
Rozhovor s hercem Janem Scheuerem : „Jsem zastáncem přiměřenosti“ Před časem jsme vám přinesli reportáž z divadelního představení občanského sdružení Napříč „Romance lehké perverze“. Hra nás zaujala natolik, že jsme se rozhodli o sdružení a jeho členech zjistit víc. Kontaktovali jsme představitele hlavní mužské role Jana Scheuera (22) a požádali jej o rozhovor. Ihned souhlasil.