Kategorie Rozhovor

Článek
Učitelé uvedli nejhorší dětská jména: Žáci s těmito jmény jsou údajně neposlušní a zlí
Učitelé uvedli nejhorší dětská jména: Žáci s těmito jmény jsou údajně neposlušní a zlí I když se obecně předpokládá, že učitelé nemají vůči dětem předsudky, někdy tomu tak opravdu není. Dokládá to počin jedné maminky, která udělala rozhovor s učiteli na téma osobních jmen dětí, v němž byli pedagogové ve svých názorech opravdu upřímní.
Článek
Zuzana Plačková se ukázala bez filtrů. Co na její aktuální vzhled říkáte?
Zuzana Plačková se ukázala bez filtrů. Co na její aktuální vzhled říkáte? Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková je pro spoustu žen inspirací, jak vypadat skvěle za každých okolností. Vlivná influencerka se však nikdy netajila tím, že podstoupila plastické úpravy a že na sociálních sítích používá nejrůznější filtry k vylepšení vzhledu. Nyní se poprvé po porodu ukázala bez filtrů. Co na její vzhled říkáte?
Článek
Americká filmová hvězda John Malkovich přijede 26. července do Kroměříže. V rozhovoru prozradil, jak se těší
Americká filmová hvězda John Malkovich přijede 26. července do Kroměříže. V rozhovoru prozradil, jak se těší Slavný hollywoodský herec John Malkovich se 26. července představí v Podzámecké zahradě v Kroměříži. A to v rámci divadelního představení The Music Critic, se kterým již na jiném místě Česka nevystoupí. John Malkovich nám v rozhovoru přiblížil nejen tento divadelní projekt. Svěřil se také, jaký osobní vztah má k Brnu či Karlovým Varům.
Článek
Ester Janečková ostře zkritizovala neprofesionalitu Daniely Písařovicové. Kvůli LGBTQ komunitě
Ester Janečková ostře zkritizovala neprofesionalitu Daniely Písařovicové. Kvůli LGBTQ komunitě Kolem Daniely Písařovicové je v současnosti velmi rušno. A to nejen kvůli vztahu s Ondřejem Brzobohatým. Za neprofesionální přístup během rozhovoru s ředitelem organizace Jsme fér Czeslawem Walekem pro DVTV ji veřejně zkritizovala její moderátorská kolegyně Ester Janečková.
Článek
“Keto dieta vás připraví na vyvážený jídelníček”, prozrazuje výživová poradkyně
“Keto dieta vás připraví na vyvážený jídelníček”, prozrazuje výživová poradkyně O proteinové dietě jsme si povídali s hlavní výživovou poradkyní společnosti KetoDiet a dietní koučkou Martinou Dvořákovou.
Článek
"Finále mám vysněné," těší se na mistrovství světa Karolína Kudláčková
"Finále mám vysněné," těší se na mistrovství světa Karolína Kudláčková V loňském roce na svém prvním seniorském světovém šampionátu vybojovala fantastické páté místo. Povzbuzena bronzovou medaili z republikového mistrovství vyráží česká naděje sportovního aerobiku Karolína Kudláčková na svou druhou velkou akci mezi dospělými.