Kategorie Vzhled

Článek
Jak by měl podle žen vypadat ideální muž? Tento průzkum odhalil krutou pravdu
Jak by měl podle žen vypadat ideální muž? Tento průzkum odhalil krutou pravdu Ačkoliv se říká, že ideální žena a ideální muž neexistují a jde především o to, jak si dva společně rozumí, podle jednoho internetového průzkumu to není tak docela pravda. My se dnes společně podíváme na to, jak by podle žen měl vypadat „pan dokonalý“.
Článek
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte, jak vypadají dnes Když se 7. července 2010 narodila jednovaječná dvojčátka Leah Rose a Ava Marie, bylo všem ihned jasné, že tyto dvě dívenky vyrostou v půvabné krásky, které se jen tak nevidí.
Článek
Kvůli jejímu vzhledu ji pokladní v obchodě přede všemi ponížila. Přečtěte si dopis mladé ženy, který zveřejnila na Facebooku!
Kvůli jejímu vzhledu ji pokladní v obchodě přede všemi ponížila. Přečtěte si dopis mladé ženy, který zveřejnila na Facebooku! Bohužel je smutné, že se ještě v dnešní době můžeme setkat s negativním postojem vůči tetování, piercingům nebo dokonce i barevným vlasům. O svou otřesnou zkušenost, se podělila mladá zdravotní sestřička jménem Mary Walls Penney, když se chystala v supermarketu zaplatit svůj nákup.
Článek
Nejsvůdnější bradavky celebrit
Nejsvůdnější bradavky celebrit Některé je ukazují na počkání, ale většina zde uvedených celebrit své přednosti odhalila v dobré víře filmu nebo se zapomněla na pláži. Co hvězdy pracně skrývají pod tričkem?
(25) Načíst více