Lidé si o Jeanette a Tiffiny myslí, že jsou sestry. Matka s dcerou však vypadají skvěle díky fitness

Lidé si o Jeanette a Tiffiny myslí, že jsou sestry. Matka s dcerou však vypadají skvěle díky fitness Zdroj: Instagram.com @tiffhall_xo

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. V případě 35leté fitness trenérky Tiffiny Hall a její maminky Jeanette toto rčení platí dvojnásob. Když se na tyto dvě ženy podíváte, jenom stěží byste řekli, že jde o matku s dcerou, mezi kterými je 30letý rozdíl. Proč vypadají tak skvěle? Díky tomu, že se zamilovaly do světa fitness.

Fitness trenérka fotkou se svou maminkou vyrazila všem dech

35letá Tiffiny Hall, která je v Austrálii velmi populární fitness trenérkou, nedávno na Instagramu zveřejnila fotku se svou maminkou Jeanette. A všem tímto svým krokem vyrazila dech. Na zmiňované fotce se totiž objímá se ženou, která vypadá spíš jako trenérčina sestra a které byste navíc rozhodně nehádali 64 let.

Tifinny a Jeanette se na focení oblékly do upnutého sportovního oděvu odhalujícího bříško a vyzdvihujícího jejich dokonalé postavy. A rozhodně se nemají za stydět, protože obě vypadají fantasticky. Ačkoliv na svém Instagramu bývá za hvězdu právě fitness trenérka Tiffiny Hall, tentokrát všechny obdivné komentáře patřily její mamince.

Obě dámy rozhodně nevypadají na svůj věk

Někteří lidé dokonce pod fotku, kterou australská fitness guru zveřejnila, napsali, že by její maminka mohla být v klidu její velkou konkurencí. Navíc se všichni shodli na tom, že tyto dvě ženy vypadají rozhodně na méně, než kolik jim ve skutečnosti je.

„Toto je asi ta nejpůsobivější věc, kterou jsem za poslední dobu viděl. Zeptal jsem se svých dětí, kolik je těmto dvěma ženám na fotce, a ony řekly, že oběma je 28,“ napsal pod příspěvek jeden sledující.

Tiffiny doufá, že půjde v maminčiných šlépějích

Samotná Tiffiny Hall doufá, že až bude mít 60 let, bude vypadat alespoň z části tak dobře jako její maminka. Dcera Tiffiny a její máma Jeanette se přitom společně snaží trávit spoustu času. Pravidelně spolu totiž trénují, protože Tiffiny svou maminku vede coby fitness instruktorka.

Ovšem to není vše. 64letá Jeanette se i roky před tím aktivně věnovala sportu. Stejně jaké její dcera pracovala jako instruktorka fitness, ovšem také takewonda. Jak Jeanette, tak její dcera Tiffiny svým aktivním přístupem k životu dokazují, že věk je jenom číslo. Proč tedy alespoň z části nezaujmout zdravý přístup k životu tak jako tyto dvě ženy? Naše tělo i mysl nám za to rozhodně poděkují.

Autor:
Publikováno: 9. 6. 2020 12:17 Nahlásit obsah