Kategorie Stárnutí

Článek
Strašák jménem předčasné šedivění vlasů: Jak se mu vyhnout?
Strašák jménem předčasné šedivění vlasů: Jak se mu vyhnout? O šedivění vlasů se říká, že patří k přirozenému procesu stárnutí. Tak jako bojujete proti vráskám, můžete zpomalit a omezit i vznik šedivých vlasů. Zvlášť pokud si chcete ještě na chvíli udržet svou přirozenou barvu. Naštěstí existuje několik triků, díky kterým předčasné šedivění o něco zmírníte. I když – genetika se nedá ošálit.
Článek
Japonská masáž Shiatsu: Věnujte jednu minutu pro mladistvější vzhled svých očí
Japonská masáž Shiatsu: Věnujte jednu minutu pro mladistvější vzhled svých očí Naše přibývající roky se projevují hlavně v našem očním okolí. Obočí a horní oční víčka klesají a pod očima a ve vnějších koutcích očí se nám začínají objevovat první vrásky. Pokud chcete své oči vrátit do „původního stavu“, vyzkoušejte japonskou masáž Shiatsu, díky níž bude vaše oční oblast vypadat o něco mladistvěji.
Článek
Fotografka nafotila své přátele s odstupem 17 let. Podívejte se, jak rozdílně lidé stárnou
Fotografka nafotila své přátele s odstupem 17 let. Podívejte se, jak rozdílně lidé stárnou Jak se dokáže čas podepsat na lidských tvářích? Někdo má tu výhodu, že v průběhu let zraje jako víno. Některým lidem se však čas vryje neúprosně do tváří viditelnými vráskami. To, jak se lidem změnil obličej s odstupem 17 let, můžete zjistit i díky projektu fotografky Josephine Sittenfeldové s názvem Reunion - Opětovné setkání.
Článek
Ženská znamení zvěrokruhu, která po čtyřicítce stárnou do krásy
Ženská znamení zvěrokruhu, která po čtyřicítce stárnou do krásy Ačkoliv se to může zdát nespravedlivé, mezi znamením zvěrokruhu existují tři ženská znamení, která jednoduše řečeno stárnou do krásy.
Článek
Těmto potravinám se raději vyhněte, způsobují totiž vrásky!
Těmto potravinám se raději vyhněte, způsobují totiž vrásky! Jednoho dne se podíváte do zrcadla a všimnete si vrásky, kterou jste před tím neměla. Vrásky se mohou objevovat kolem očí, na čele nebo kolem úst. Nejsou pouze běžnou součástí stárnutí, jejich vznik mohou urychlit vaše genetické dispozice, ale i potraviny, které běžně jíte. Kterým potravinám, jež podporují vznik vrásek, byste se proto měla vyhnout?
Článek
7 zajímavostí o ženském přirození
7 zajímavostí o ženském přirození Každá je jiná a pro svoji majitelku nepostradatelná. Žena by o ni měla pečovat náležitě ji hýčkat. Řeč je o ženském přirození, které nás nikdy nepřestává fascinovat. Jak vlastně funguje a co je pravdy na ženském orgasmu? Tyhle zajímavosti vás možná překvapí.
(2) Načíst více