Simona Krainová se vyjádřila o ženách v domácnosti: Kecy, že stačí dobré srdce a teplá večeře, už dávno nestačí

Simona Krainová se vyjádřila o ženách v domácnosti: Kecy, že stačí dobré srdce a teplá večeře, už dávno nestačí Zdroj: Profimedia

Modelka Simona Krainová, která příští rok v únoru oslaví již 50. narozeniny, na svůj věk rozhodně nevypadá. Za svůj mladistvý vzhled vděčí zejména svému životnímu stylu, v rámci kterého na sobě každý den maká. Že jí některé ženy vyčítají, že místo toho, aby se starala o domácnost všude možně lítá? Simona Krainová jim napsala jasný vzkaz.

Simona Krainová před několika dny podstoupila operaci očních víček. Tento estetický zákrok ji přinutil na chvíli přibrzdit a odpočívat, a tak se rozhodla, že bude na svém instagramovém účtu reagovat na dotazy některých žen, které se týkají jejího životního stylu a stárnutí s grácií.

“Stárnutí s grácií není nic pro mě a můj životní styl vám nenutím. Makám každý den a věřte mi, mnohdy není ani pro mě jednoduché zvednout zadek a uběhnout 10 kilometrů 4krát týdně. Pak cvičit, pracovat, starat se o dvě děti, rodinu, usmívat se do kamer a následně čelit často nesmyslnému hejtu,” napsala Simona Krainová otevřeně na svém Instagramu.

Modelka, která zanedlouho sfoukne 50 svíček na dortu, se podle svých slov odmítá smířit s povadlým zadkem a obličejem plným vrásek a únavy. Chápe, že nejde zastavit čas, ale myslí si, že se s ním může trochu porvat.

“Je to můj život a můj plán. Jen nechápu, že někdo napíše, že místo toho, abych doma vařila, prala a starala se o domácnost, lítám po lese. Vaření mě neba, vařím jen z nutnosti a jen svým dětem. Často jíme společně v restauraci. Moje máma vařila ráda a pořád a já si ji často pamatuji jen u bublajících hrnců. Tak to prostě je. Ano, neměla ty možnosti, jako má teď já, ani ten život, co žiju já. Je mi to líto, protože bych kromě domácího jídla mohla mít i víc vzpomínek a zážitků. A proto svým dětem dávám víc než jen plný talíř a uklizený pokoj. Učí se kromě knih číst i v lidech, učí se nezávislosti, cestujeme, učíme je poznávat svět, který je obklopuje,” zamyslela se dále modelka.

Podle této krásné ženy je svět, ve kterém žijeme nekompromisní a mnohokrát krutý. Aby v něm ženy získaly uznání a byly úspěšné, musí toho podle Simony Krainové zvládat opravdu nad hlavu.

Zdroj: Shutterstock “Kecy, že stačí dobré srdce a teplá večeře už dávno nestačí. Kolik příběhů, že odešel kvůli mladší milence, jsem si už vyslechla. Ani se neptejte - kvůli koprovce to určitě nebylo,” napsala Simona Krainová, která si myslí, že by se ženy kromě starosti o druhé měly starat také samy o sebe.

“Dobře vypadat a reprezentovat, mít zdravé sebevědomí a odvahu poprat se se vším, co tato doba od nás očekává. Tedy pokud nechcete být úplně mimo. Stačí se podívat na sociální sítě - samá dokonalost, přetvářka. I to nás nutí přidat plyn. A já tu nohu z plynu zatím nemám chuť dát. Na bačkory a zahrádku s mátou zatím chuť nemám. Takže: zařaďte si rychlost, na jakou máte samy odvahu, a přidejte plyn, jak samy uznáte za vhodné. Krásný den, f*ck the age,” vzkázala ostatním ženám ve svém instagramovém zamyšlení Simona Krainová.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova
Autor:
Publikováno: 15. 9. 2022 16:16 Nahlásit obsah