Znamení zvěrokruhu, kterým ve vztahu na vzhledu nezáleží. Krásnýma očima je nedostanete

Znamení zvěrokruhu, kterým ve vztahu na vzhledu nezáleží. Krásnýma očima je nedostanete Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé upřednostňují v partnerském vztahu nebo během randění fyzický vzhled. Existují však znamení zvěrokruhu, která rozhodně neřeší, jak jejich protějšek vypadá. Kterým hvězdným znamením tedy na vzhledu primárně nezáleží a u svého partnera namísto krásné tvářičky požadují úplně něco jiného?

Vodnář preferuje rozum před krásou

Vodnář patří ke znamením zvěrokruhu, která při hledání svého protějšku upřednostňují rozum před krásou. Je pro něj mnohem přednější charakter a osobnost, protože ví, že nic není takové, jak se na první pohled zdá. Vodnář se nenechá opít pěknou tvářičkou. Hledá někoho, s kým si bude rozumět, s kým bude zábava a kdo jej bude i psychicky stimulovat.

Zdroj: Shutterstock Ryby se zaměřují na emocionální propojení

Rybám je jedno, kolik vážíte nebo jak se oblékáte. Pro toto hvězdné znamení je mnohem důležitější emocionální propojení nežli fyzický vzhled. Pokud si tedy s Rybami padnete do noty, budou vrnět blahem. Na druhou stranu Ryby patří k typům, které se s protějškem rozejdou, pokud v partnerském vztahu postrádají emocionální hloubku.

Rak je zatvrzelý romantik

Stejně jako je tomu v případě Ryb, také lidé ve znamení Raka dávají u svého partnera přednost vzájemnému emocionálnímu propojení nežli samotnému fyzickému vzhledu. Rak je zatvrzelý romantik, který ví, že samotný vzhled není cestou k dlouhověké lásce. Naopak chtějí partnerský vztah, který má hloubku a není povrchní.

Zdroj: Shutterstock Střelec nepovažuje vzhled za prioritu

Možná je to pro vás překvapivé, ale také lidé ve znamení Střelce nepovažují fyzický vzhled za prioritu. Střelci neodsuzují druhé za to, jak vypadají. Svého partnera si vybírají spíše podle povahy, která by měla být podle jejich preferencí svobodná, odvážná až střelená. Vzhled jejich protějšku nemusí odpovídat běžným standardům krásy, Střelce naopak velmi láká výjimečná osobitost.

Štíra zajímá, kdo ve skutečnosti jste

Pokud Štír začíná randit, zajímá se o emocionální propojení i fyzický vzhled. Postupem času však u Štíra emocionalita převáží jakékoliv fyzično. Toto znamení zvěrokruhu chce znát celý vnitřní příběh svého partnera a příliš neřeší tělesnou schránku. Nezajímá se o to, zda chodíte do posilovny nebo na kosmetiku. Štír chce mít naopak vedle sebe někoho, kdo pro něj bude v životě oporou a se kterým vytvoří silné a hluboké pouto, které jen tak nic nezlomí.

Zdroj: Astrotalk.com, Collective.world, Timesofindia.indiatimes.com

Autor:
Publikováno: 9. 10. 2023 10:07 Nahlásit obsah