Kategorie Plačková

Článek
Zuzana Plačková se ukázala bez filtrů. Co na její aktuální vzhled říkáte?
Zuzana Plačková se ukázala bez filtrů. Co na její aktuální vzhled říkáte? Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková je pro spoustu žen inspirací, jak vypadat skvěle za každých okolností. Vlivná influencerka se však nikdy netajila tím, že podstoupila plastické úpravy a že na sociálních sítích používá nejrůznější filtry k vylepšení vzhledu. Nyní se poprvé po porodu ukázala bez filtrů. Co na její vzhled říkáte?
Článek
Zuzana Plačková se potřetí vdala. Tentokrát měla svatbu v kostele, kterou spojila se křtem syna Diona
Zuzana Plačková se potřetí vdala. Tentokrát měla svatbu v kostele, kterou spojila se křtem syna Diona Slovenská královna Instagramu Zuzana Strausz Plačková vždy toužila po svatbě v kostele. Tento sen se jí konečně splnil a Renému Strauszovi řekla ano před bohem v pondělí 3. října 2022. Svatební obřad v kostele spojila se křtem svého syna Diona, kterého přivedla na svět před několika týdny.
Článek
Zuzana Plačková zuří kvůli drbům, které se o ní šíří i v Česku. Diona údajně neporodila a měla náhradní matku
Zuzana Plačková zuří kvůli drbům, které se o ní šíří i v Česku. Diona údajně neporodila a měla náhradní matku Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková si plnými doušky užívá nabyté mateřství. Zatímco se láskyplně stará o novorozeného synka Diona, musí také řešit drby, které se o ní šíří i v Česku. Když se k ní dostala další “zaručená zpráva” o tom, že Diona údajně neporodila a že využila služeb náhradní matky, vytočila se do běla.
Článek
Zuzana Plačková zhubla týden po porodu 17 kilogramů. Jak to udělala?
Zuzana Plačková zhubla týden po porodu 17 kilogramů. Jak to udělala? Je to jeden týden, co slovenská královna Instagramu Zuzana Strausz Plačková porodila syna Diona. Influencerka, která se netajila tím, že se její těhotenská váha vyšplhala na více než 100 kilogramů, aktuálně všechny překvapila. Přiznala totiž, že týden po porodu má již o 17 kilogramů méně. Jak toho dosáhla?
Článek
Zuzana Plačková porodila syna Diona. Založila mu také vlastní účet na Instagramu
Zuzana Plačková porodila syna Diona. Založila mu také vlastní účet na Instagramu Slovenská královna Instagramu Zuzana Strausz Plačková se stala novopečenou maminkou. Svému manželovi René Strauszovi porodila v bratislavské porodnici Kramáre syna, který dostal jméno Dion. Šťastnou zprávu o tom, že se konečně dočkali vytouženého potomka, manželský pár Strauszových sdílel na sociálních sítích.
Článek
Těhotná Zuzana Plačková váží už přes 100 kilogramů. Jsou to nejkrásnější kila v životě, přiznává
Těhotná Zuzana Plačková váží už přes 100 kilogramů. Jsou to nejkrásnější kila v životě, přiznává Slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková každým dnem přivede na svět své prvorozené dítě. Tato celebrita, k níž se váže i spousta kontroverzních kauz, patří k ženám, které v těhotenství přibraly skutečně extrémně. Zuzana Plačková v instastories přiznala, že má již 102 kilogramů a že v těhotenství nabrala neskutečných 40 kilo.