Zuzana Plačková porodila syna Diona. Založila mu také vlastní účet na Instagramu

Zuzana Plačková porodila syna Diona. Založila mu také vlastní účet na Instagramu Zdroj: Profimedia

Slovenská královna Instagramu Zuzana Strausz Plačková se stala novopečenou maminkou. Svému manželovi René Strauszovi porodila v bratislavské porodnici Kramáre syna, který dostal jméno Dion. Šťastnou zprávu o tom, že se konečně dočkali vytouženého potomka, manželský pár Strauszových sdílel na sociálních sítích.

“Konečně jsme všichni spolu,” napsala Zuzana Strausz Plačková ke svému instagramovému videu, ve kterém informovala veřejnost, že přivedla na svět vytouženého syna Diona. Jak video dokazuje, slovenská influencerka pravděpodobně porodila své prvorozené dítě císařským řezem.

Zuzana Strausz Plačková přivedla syna Diona na svět v bratislavské porodnici Kramáre, kde se o ni zdravotníci starali už v průběhu těhotenství, kdy trpěla nedostatkem železa. Poslední dny před porodem, kdy ručička na váze ukazovala více než 100 kilogramů, musely být pro slovenskou influencerku velmi náročné. To však vyvážila nekonečným štěstím, když si svého syna mohla po porodu poprvé pochovat v náručí.

“První den jsme rodiči a já už teď nechápu, jak jsme mohli žít bez tebe. Ukradl jsi nám srdce na první pohled. Prožívám nejkrásnější hodiny svého života a nikdy jsem si nemyslela, že budu cítit lásku až tak intenzivně, vlastně jsem nevěřila, že milovat se dá ještě víc. Dion jinak není žádné robátko, má 51 cm a 3950 g. Tedy v překladu, pěkně jsme se vypapali oba dva. A já mám stále břicho, jako by mi tam ještě druhé dítě zapomněli,” napsala slovenská královna Instagramu své bezprostřední dojmy pár hodin po porodu. 

Zuzana Strausz Plačková a René Strausz svého syna pojmenovali velmi neobvyklým jménem Dion. Jde o zkrácenou podobu latinského jména Dionýsos, které s ohledem na řeckou mytologii odkazuje na řeckého boha vína.

Zdroj: Profimedia Kromě originálního jména se syn Zuzany Strausz Plačkové a René Strausze může ve srovnání se svými vrstevníky pochlubit také vlastním instagramovým účtem @dion.baby. Tento účet Dionovi ještě před narozením založili jeho rodiče a má na něm v tuto chvíli již více než 50 tisíc sledujících.

“Dion, Miracle Baby. Jsem zázračné a vytoužené dítě  @queen.plackova a @rene.rendy. Nepřejeme si, aby byly vytvořené jakékoliv Fanpage našeho syna!” stojí v popisu instagramového účtu malého Diona. Podnikatelský duch Zuzany Plačkové se zkrátka nezapře.

Zdroj: Instagram.com/queen.plackova, Instagram.com/dion.baby
Autor:
Publikováno: 5. 9. 2022 15:06 Nahlásit obsah