Kategorie Syn

Článek
Zákaz návštěv v nemocnici jej neodradil. Mladý muž každý den hlídal za oknem svou mámu bojující s koronavirem, na který bohužel zemřela
Zákaz návštěv v nemocnici jej neodradil. Mladý muž každý den hlídal za oknem svou mámu bojující s koronavirem, na který bohužel zemřela Není pochyb o tom, že koronavirus rozděluje rodiny. Spousta lidí tak svým rodičům či prarodičům, kteří na tuto nemoc umírají v nemocnici, nemohou říct poslední sbohem. Této možnosti se nedokázal vzdát 30letý muž z Palestiny, který každý den seděl nad římse před oknem nemocničního pokoje do té doby, než jeho 73letá máma zemřela na covid-19.
Článek
Přál si na Vánoce motorku. Co ale opravdu dostal, vás určitě rozesměje
Přál si na Vánoce motorku. Co ale opravdu dostal, vás určitě rozesměje Za pár dní tu máme Vánoce a většina z nás pilně nakupuje dárky. Snažíme se dát každému pod stromeček to, co si přeje nebo o čem sní. To se týká hlavně dětí, které svá přání píší Ježíškovi. Tento chlapec toužil po motorce. To, co mu však jeho otec zabalil, vás dostane.
Článek
Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného
Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného Když se Bianca Fazey z Austrálie dověděla, že je neplodná, a nikdy tak nebude moci mít své vlastní děti, byl to pro ni obrovský šok a zklamání. I přes bolest, kterou cítila uvnitř, se rozhodla jít dál a začít si užívat života plnými doušky.
Článek
Ve 101 letech porodila naprosto zdravého chlapečka. Jak je tohle vůbec možné?
Ve 101 letech porodila naprosto zdravého chlapečka. Jak je tohle vůbec možné? Těhotenství a mateřství je pro mnoho žen požehnáním. Bohužel pro nás ženy je však limitováno časem a máme, na rozdíl od mužů, jen určitou dobu na to svého potomka počít. Jsou však i výjimky, u kterých zákony přírody neplatí.
Článek
Jela po dálnici se svým synem, když je cizí řidiči obklíčili. Její pohotová reakce jim zachránila životy
Jela po dálnici se svým synem, když je cizí řidiči obklíčili. Její pohotová reakce jim zachránila životy Příběh, který vám dnes přinášíme, se odehrál ve švédském městě Finspang, kde Johanna Jacobsson jela po dálnici a v autě vezla svého syna s jeho přítelkyní. Cesta probíhala naprosto normálně, až do okamžiku, kdy si Johanna všimla něčeho podivného.
Článek
Infikované klíště ho nakazilo velmi vzácným onemocněním. Místo lékařů na to ale přišla jeho matka
Infikované klíště ho nakazilo velmi vzácným onemocněním. Místo lékařů na to ale přišla jeho matka Jestliže existuje jedna rada, kterou by se měl každý rodič řídit, zněla by: „Věřte své intuici“. Pokud máte podezření, že je s vaším dítkem něco v nepořádku, okamžitě jej vezměte k lékaři, který jej vyšetří.
Článek
Na své svatbě nechala židli pro svého zesnulého syna. O chvíli později ale propadla v pláč...
Na své svatbě nechala židli pro svého zesnulého syna. O chvíli později ale propadla v pláč... Není nic horšího, než když rodiče musejí zažít smrt svých dětí. Becky Turney právě mezi takovéto rodiče patří, přišla o svého syna před dvěma lety a to přesněji 21. října 2015. Pochopitelně nikdy na svého syna nedokázala zapomenout a i v den své svatby si přála, aby tam byl s ní…
(13) Načíst více