Maminka je v nebi a já ji hledám, volal chlapec na policii. Jak tohle dopadlo?

Malému chlapci jménem Jerremi je teprve 5 let. Když jeho maminka jednoho dne odešla do nemocnice a už se nevrátila, Jerremi nechápal, kam maminka odešla a proč ho nevzala s sebou.

Tatínek mu řekl, že maminka musela jít do nebe. Jerremi, který s maminkou všude chodil, nemohl uvěřit tomu, že tentokrát odešla bez něj. Smutný a zmatený chlapeček se rozhodl, že zavolá na tísňovou linku policie, že se mu ztratila maminka. Když policista vykonávající službu uslyšel tento dojemný hlásek, který prosí o to, aby maminku v nebi našli, dostal nápad jak chlapečka uklidnit. Zjistil, že jeho maminka opravdu zemřela a poradil Jerremimu, aby každý den mamince namaloval obrázek, přivázal ho na červený balónek a poslal do nebe. Nejprve chlapeček maloval smutného tatínka a sebe, ale po čase opět volal na policii s tím, že se mu maminka ještě neozvala. Policista mu opět řekl, že musí pokračovat a balónky posílat stále, protože nebe je daleko a možná se některý ztratil, ale určitě se odpovědi dočká.

Tak Jerremi pokračoval a každý den maloval a posílal mamince vzkazy. Jednoho dne se stal zázrak a před chlapcův dům dojeli policisté na motorkách a v autech. Přivezli chlapečkovi množství červených balónků, které mu maminka poslala z nebe. Policista, který poprosil své kolegy, aby chlapci balónky přivezli, se stal jeho nejlepším kamarádem, často se navštěvují a Jerremi už mamince posílá veselé obrázky. Je už zase chlapcem plným optimismu a radosti. Na maminku ale nezapomíná a balónky stále posílá.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 27. 9. 2022 12:20 Nahlásit obsah