Kategorie Chlapec

Článek
Stal se milionářem už v pouhých 14 letech - jen díky procházce s rodiči
Stal se milionářem už v pouhých 14 letech - jen díky procházce s rodiči Kdo rád chodí na procházky, jistě mi dá za pravdu, že u nás na nich můžete tak akorát najít nějakou tu houbu, samorost, odhozený papír a domů si přinést třeba klíště. Tento chlapec si ale přinesl něco víc - diamant.
Článek
Když mu přišla tato esemeska, rozhodl se spáchat sebevraždu. Za vše mohou jeho spolužáci
Když mu přišla tato esemeska, rozhodl se spáchat sebevraždu. Za vše mohou jeho spolužáci Bohužel případů šikany, které končí tragicky, jen přibývá. V dnešní moderní době, kdy není žádný problém člověku ubližovat i bez přímého fyzického kontaktu, je forma kyberšikany čím dál častější, hlavně mezi dětmi.
Článek
V roce 2000 jí poslal dárek k Vánocům. O 15 let později jej našla a byla to láska na první pohled
V roce 2000 jí poslal dárek k Vánocům. O 15 let později jej našla a byla to láska na první pohled V dnešní době nám média ve většině případů přináší jen negativní zprávy. Málokdy se objeví informace o něčem, co by nás mělo přesvědčit, že dobří a laskaví lidé ještě existují. To však není náš případ.
Článek
Malý chlapec zemřel, když si spletl cereálie s pervitinem svého otce. Ten mu ze strachu z vězení nezavolal pomoc
Malý chlapec zemřel, když si spletl cereálie s pervitinem svého otce. Ten mu ze strachu z vězení nezavolal pomoc Každý rodič by se měl umět o své dítě postarat. Tím, že ho zplodil, jeho odpovědnost nekončí. Naopak, tím vše teprve začíná. Někteří toho ale nejsou schopni a nedokážou to. Takovým je i otec teprve osmiletého chlapce, který si místo cereálií ke snídani vzal otcův pervitin.
Článek
Rodinný výlet na pláž skončil tragédií. Její tříletý syn si v písku popálil nohy
Rodinný výlet na pláž skončil tragédií. Její tříletý syn si v písku popálil nohy Každá návštěva pláže s dítětem je v jisté míře riziko. Čeká zde spousta nebezpečí a na rodičích je tohoto malého človíčka před nimi ochránit. Do plážové tašky většinou zabalíme řadu opalovacích krémů, nafukovací vesty či rukávky a občerstvení. Ačkoliv to vypadá, že jsme na vše dokonale připravení, během chvilky může nastat nečekaná situace.
Článek
Hlavní hrdina filmu Zachraňte Willyho po 25 letech. Jak dnes vypadá Jesse?
Hlavní hrdina filmu Zachraňte Willyho po 25 letech. Jak dnes vypadá Jesse? Kdo by neznal příběh 12letého vynalézavého chlapce jménem Jesse a jeho nejlepšího kamaráda, kosatku Willyho. První díl tohoto dojemného příběhu přátelství chlapce a velryby vyšel v roce 1993. A jak vypadá hlavní hrdina dnes?
(32) Načíst více