Neměl se vůbec narodit. Když po porodu lékaři chlapci otevřeli jeho pěst, nevěřili svým očím

Neměl se vůbec narodit. Když po porodu lékaři chlapci otevřeli jeho pěst, nevěřili svým očím Zdroj: Shutterstock

Ačkoliv je míra spolehlivosti antikoncepčních metod, které žena může využívat, dost vysoká, může se stát, že čas od času selžou. A to není řeč jen o antikoncepčních pilulkách, ale například také o nitroděložním tělísku, které se v poslední době dostává do popředí.

A právě i Lucy Helleinová byla jednou z žen, která se pro tuto metodu rozhodla, proto ani nečekala, že by jí její lékař mohl oznámit, že čeká miminko. Navzdory tomu, že to pro ni i jejího manžela bylo obrovské překvapení a děti neplánovali, o devět měsíců později, přesněji 27. března 2017, se jim narodil syn Dexter.

V tuto chvíli je již tedy jasné, že tato antikoncepční metoda selhala, a když se na internetu objevila fotka malého chlapečka, začaly se šířit dvě verze příběhu.

Chlapec totiž na fotografii drží toto tělísko v ručičce, proto se na internetu objevil příběh, že se takto malý Dexter již narodil. Druhá verze zní, že mu ji do ruky dali jeho rodiče pro pobavení, že i tato velice spolehlivá metoda selhala. Jak to tedy nakonec bylo?

Autor:
Publikováno: 7. 9. 2022 06:53 Nahlásit obsah