Přál si na Vánoce motorku. Co ale opravdu dostal, vás určitě rozesměje

Přál si na Vánoce motorku. Co ale opravdu dostal, vás určitě rozesměje Zdroj: piximus.net

Za pár dní tu máme Vánoce a většina z nás pilně nakupuje dárky. Snažíme se dát každému pod stromeček to, co si přeje nebo o čem sní. To se týká hlavně dětí, které svá přání píší Ježíškovi. Tento chlapec toužil po motorce. To, co mu však jeho otec zabalil, vás dostane.

Jestli přemýšlíte, jak zpestřit letošní rozbalování dárků, být originální a hlavně máte ten správný smysl pro černý humor a legrace vám není cizí, máme pro vás tip, jak na to!

Zdroj: piximus.net Otec věděl, že jeho syn touží po motorce a nepřeje si nic jiného, než právě motorku. Táta se mu tedy snažil jeho sen splnit se vším všudy. Chlapec byl nadšený, když přišel do pokoje a pod stromečkem na první pohled byla jeho vysněná motorka! Nebo ne? Co tam opravdu bylo, co se skrývalo zabalené v papíře?

Tatínek musí být opravdu tvrďák se smyslem pro humor, protože neznám mnoho rodičů, kteří by dokázali unést zklamání svých dětí, které plné očekávání rozbalí dárek a uvnitř se skrývá zrovna tohle.

Zdroj: piximus.net Jak jste na tom vy? Udělali jste také něco takového? Možná jsme vám právě dali inspiraci, jak pěkně překvapit kamarády.

Autor:
Publikováno: 25. 12. 2021 13:37 Nahlásit obsah