Těhotná Zuzana Plačková váží už přes 100 kilogramů. Jsou to nejkrásnější kila v životě, přiznává

Těhotná Zuzana Plačková váží už přes 100 kilogramů. Jsou to nejkrásnější kila v životě, přiznává Zdroj: Profimedia

Slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková každým dnem přivede na svět své prvorozené dítě. Tato celebrita, k níž se váže i spousta kontroverzních kauz, patří k ženám, které v těhotenství přibraly skutečně extrémně. Zuzana Plačková v instastories přiznala, že má již 102 kilogramů a že v těhotenství nabrala neskutečných 40 kilo.

Zuzana Strausz Plačková se již nemůže dočkat, až si v náručí pochová svého vytouženého synka Diona, kterého aktuálně nosí stále ještě pod srdcem. Ač se na své prvorozené dítě neskutečně těší, těhotenství pro její tělo znamená extrémní zátěž.

Slovenská influencerka se totiž řadí mezi ženy, které v těhotenství nabraly desítky kilogramů navíc. Jak před pár dny odtajnila v instastories, ručička na váze jí aktuálně ukazuje neuvěřitelných 102 kilogramů.

“Ne, nevadí mi, že mám 100 kilo, protože to jsou nejkrásnější kila v mém životě, která dám bez problémů po porodě dolů. Jinak za poslední 2 týdny jsem přibrala 9 kilo navíc,” konstatovala Zuzana Plačková na svém Instagramu.

Jaký váhový přírůstek v těhotenství je normální? Podle lékařů by měla žena v průběhu těhotenství přibrat zhruba 10 až 15 kilogramů. Zuzana Strausz Plačková však v těhotenství nabrala již více než 40 kilogramů. 

Extrémní váhový přírůstek podle lékařů u těhotných žen zvyšuje riziko těhotenské cukrovky, vysokého tlaku, ale i preeklampsie. Nemluvě o vzniku křečových žil nebo strií. V neposlední řadě může být v případě vysokého váhového přírůstku velké také miminko, což snižuje pravděpodobnost bezproblémového přirozeného porodu.

Zdroj: Babyweb.cz, Instagram.com/queen.plackova
Autor:
Publikováno: 16. 8. 2022 10:26 Nahlásit obsah