Kategorie Kila navíc

Článek
Jak vypadá ženské tělo po několika dětech? Za přirozenou krásu se nemusí nikdo stydět
Jak vypadá ženské tělo po několika dětech? Za přirozenou krásu se nemusí nikdo stydět Ženské tělo prochází po porodu obrovskou změnou. O tom, jak žena vypadá po několika dětech, vypovídá i následující fotogalerie.
Článek
Trápí vás povánoční kila? Zbavte se jich jednoduše pomocí těchto rad
Trápí vás povánoční kila? Zbavte se jich jednoduše pomocí těchto rad Během vánočních svátku a bujarých silvestrovských oslav se téměř každá z nás přestane hlídat a užívá si všech dobrot plnými doušky. Jenže najednou je leden a ručička váhy je neúprosná. Jak se tedy povánoční kil zbavit snadno a rychle?
Článek
Kvůli své klientce přibral osobní trenér neskutečných 30 kilogramů, aby hubli společně. Jeho příběh je však mnohem dojemnější...
Kvůli své klientce přibral osobní trenér neskutečných 30 kilogramů, aby hubli společně. Jeho příběh je však mnohem dojemnější... Stát se úspěšným a vyhledávaným osobním trenérem není vůbec nic lehkého. Je zapotřebí jistá porce odříkání, disciplína, znalost lidského těla a určitá empatie vůči svým klientům. O tom, jak těžká je tato práce, ví své i Adonis Hill, který ještě před pár lety ani netušil, že i on se vydá cestou osobního trenéra.  
Článek
9 důvodů, proč je dobré, když má žena pár kilo navíc. Budete se divit!
9 důvodů, proč je dobré, když má žena pár kilo navíc. Budete se divit! Co si budeme nalhávat, žádná z nás není spokojená se svou postavou. Jiní nám ji mohou chválit až do nebes, ale my si stejně budeme myslet to své. A která žena by veřejně přiznala, že se jí její postava líbí a že je hubená? Žádná, že? Tak si pojďme ukázat 9 důvodu, proč je lepší mít těch pár kilo navíc.