České Budějovice běží innogy Winter Run 2023

České Budějovice běží innogy Winter Run 2023 Zdroj: night-run.cz

Také letos bude seriál innogy WINTER RUN zároveň Českomoravským pohárem v zimním běhu. Kromě certifikované trati 8 km, mohou běžci a běžkyně zvolit i poloviční vzdálenost na 4 km.

Ti, kterým se bude v lednu hodit sundat nějaké to deko nabrané přes Vánoce, mají skvělou příležitost. Během ledna a února bude probíhat již šestý ročník seriálu innogy WINTER RUN, zahrnující tratě v celkem šesti českých městech.

První sobotu v únoru se mohou běžci těšit do Českých Budějovic a po týdenní pauze je ještě budou čekat závody v Ostravě, v Olomouci a finále v Praze. Start a cíl je u Sokola na Sokolském ostrově. Start registrací je již v 9:00. První jsou na řadě dětské závody v 10:30 hodin a pak již start na 4 km v 11:00 a ve 12:00 odstartuje 8 km. Očekává se 900 běžců.

Zdroj: night-run.cz Závody jsou jako stvořené pro “běžeckou turistiku” – konají se v centrech různým způsobem zajímavých měst nebo v jejich blízkosti. Běžci tak mohou s sebou vzít doprovod, který může sledovat závod nebo se zabavit jiným způsobem. Nutno dodat, že doprovod většinou zůstává podél trati a vytváří skvělou atmosféru pro stovky běžců na trati. Start je vždy v pravé poledne, nehrozí tedy nijak drastické ranní vstávání a odpoledne přesto bude dost času na “neběžecké” zážitky. Co takhle si odpoledne po závodě užít pozdní oběd ve vybrané restauraci či dokonce wellness? Nebo dáte přednost kultuře?

Již pověstné jsou na těchto závodech krásné a netradiční medaile, povedené je i funkční tričko v designu innogy WINTER RUN a ladící s funkční čelenkou v designu tučňáka. V cíli pak na všechny čeká bohaté občerstvení, kdy na stolech nechybí ani čaj s rumem na zahřátí. Pro každého účastníka čeká v cíli voda Nartes

Organizátoři pak připravili na letošní rok novinku, kterou budou podobně jako při seriálu NIGHT RUN štafety 2x4km.

Jako u všech závodů, i závody tohoto zimního seriálu mají omezenou kapacitu, a tak je radno přihlásit se co nejdříve. Poznejte na vlastní kůži, proč innogy WINTER RUN.

Jako u všech závodů, i závody tohoto zimního seriálu mají omezenou kapacitu, a tak je radno přihlásit se co nejdříve. Ti nejrychlejší na osmikilometrové trati se pak na konci roku mohou těšit také na umístění v celkovém pořadí. Počítají se čtyři nejlepší výsledky, tak směle do toho!

Zdroj: night-run.cz Termíny innogy WINTER RUN 2023:

28.01. innogy WINTER RUN ČESKÉ BUDĚJOVICE

04.02. innogy WINTER RUN OSTRAVA

11.02. innogy WINTER RUN OLOMOUC

18.02. innogy WINTER RUN PRAHA – Neoficiální Mistrovství Čech a Moravy

Přihlášky na http://www.winter-run.cz

Autor:
Publikováno: 27. 1. 2023 10:13 Nahlásit obsah