Influencerka zdarma uklízí špinavé domy po celém světě. Její virální videa nejsou pro slabé povahy

Influencerka zdarma uklízí špinavé domy po celém světě. Její virální videa nejsou pro slabé povahy Zdroj: Shutterstock

“Nebojím se špíny, špína se bojí mě.” Tak zní krédo finské influencerky Auri Katariiny. Tato 29letá žena opustila zaměstnání, aby mohla zdarma uklízet špinavé domy a byty po celém světě. Když se podíváte na její Instagram, YouTube nebo TikTok, zjistíte, že se jen tak něčeho nezalekne.

Finská influencerka je přebornicí na špínu

Auri Katariina původem z Finska odešla ze zaměstnání, aby mohla zdarma uklízet ty nejšpinavější domy a byty po celém světě. 29letá influencerka miluje úklid domácností natolik, že na svém Instagramu, YouTube a TikToku pravidelně sdílí virální videa ze svých uklízecích akcí. Nutno podotknout, že některá z nich nejsou opravdu pro slabé povahy.

Finská influencerka se v bytě vypořádává s plísněmi, tlejícími zbytky jídla, špinavým nádobím, týdny nezapnutou myčkou nebo hordami odpadků. Často nechybí ani použité toaletní pomůcky, hory špinavého prádla či zašlé kachličky na toaletě nebo v koupelně.

Živí ji peníze od sponzorů

Díky své zálibě v uklízení má Auri Katariina na Instagramu 2,1 milionu sledujících, na YouTube 1,9 milionu sledujících a na TikToku dokonce 7,8 milionu sledujících. Právě proto má spoustu sponzorů z řad velkých společností, které se specializují na výrobu a prodej čisticích prostředků.

Peníze od sponzorů, které tato influencerka vydělá svými virálními úklidovými videi, umožňují, že svým klientům nemusí za úklid cokoliv účtovat a špinavou domácnost jim uklidí zcela zdarma.

Zdroj: Shutterstock Její první klientkou byla vdova, jejíž manžel spáchal sebevraždu

Auri Katariina se řídí krédem “Nebojím se špíny, špína se bojí mě”. Svou úspěšnou kariéru nastartovala právě díky vášni pro úklid a touze pomoci druhým lidem. Její uklízecí debut začal tak, že pomohla uklidit domácnost vdově se třemi dětmi, jejíž manžel spáchal sebevraždu.

“Jela jsem k ní o víkendu a celé dva dny jsem u ní doma uklízela. Na konci úklidu plakala a její děti mě objímaly a děkovaly mi. Byl to ten nejlepší pocit, jaký jsem kdy zažila. Viděla jsem proměnu jejich domu, díky které byli opět všichni šťastní,” uvedla Auri Katariina pro NY Post.

Špinavé domácnosti nyní uklízí dva dny v týdnu

Právě od tohoto okamžiku začala Auri Katariina bezplatně uklízet špinavé domácnosti, a přitom natáčet virální videa na sociální sítě. V současné době uklízí dva dny v týdnu špinavé domy a byty cizích lidí z celého světa, zbytek času se věnuje svým sociálním sítím a sdílení tipů a triků na opravdu efektivní úklid.

Zdroj:Instagram.com/aurikatariina, Nypost.com

Autor:
Publikováno: 7. 12. 2022 09:08 Nahlásit obsah