Kategorie Nepořádek

Článek
Máte nepořádek v bytě a neřešíte to? Zaděláváte si na partnerské problémy a zahráváte si s depresí
Máte nepořádek v bytě a neřešíte to? Zaděláváte si na partnerské problémy a zahráváte si s depresí Jak jste na tom s úklidem domácnosti? Vadí vám každičká šmouha a smítko, nebo vás nepořádek nechává chladnými? Pokud milujete chaos a nadmíra pohozených věcí v bytě či domě vás nijak nevzrušuje, velmi to vypovídá o vaší osobnosti. Nechcete zkrátka úklidu věnovat svůj čas, ovšem velmi hazardujete se svým partnerským životem i se zdravím.
Článek
Pomáhají vám děti s úklidem? Tím jim zajišťujete lepší život
Pomáhají vám děti s úklidem? Tím jim zajišťujete lepší život Spousta z nás úklid domácnosti přímo nenávidí. Vysát koberce, utřít prach, vytřít dlažbu nebo umýt nádobí. Co ale do úklidu zapojit své vlastní děti? Nejen, že nám práce půjde společnými silami mnohem rychleji. Dle psychologů tímto přístupem děláme svým potomkům obrovskou laskavost. Díky tomu, co se v mládí naučí, budou v životě mnohem úspěšnější.
Článek
Udělejte si doma pořádek! Váš život to změní k lepšímu
Udělejte si doma pořádek! Váš život to změní k lepšímu S přicházejícím podzimem a zimou se všichni zdržujeme více doma a o to víc si přejeme trávit dlouhé večery v útulném a uklizeném domově. Nyní je tedy ten pravý čas zatočit s nepořádkem! Zjistíte, že důkladný úklid vám dokáže doslova změnit život k lepšímu.
Článek
Na co si dát pozor? 6 nejhorších zlozvyků v partnerství.
Na co si dát pozor? 6 nejhorších zlozvyků v partnerství. Zlozvyky má každý z nás ať už si je uvědomujeme nebo ne. Jsou zlozvyky, které se dají přejít, nebo na které se dá zvyknout, protože to prostě patří k naší povaze. Ale jsou také zlozvyky, které mohou nás, nebo našeho partnera pořádně rozčilovat a dokonce ohrozit náš vztah. A to přeci nechceme.
Článek
Tady někdo nestihl vánoční úklid
Tady někdo nestihl vánoční úklid Pro většinou z nás znamenají Vánoce období klidu a míru. Pro hospodyňky znamenají ale i čas, kdy je třeba provést velký vánoční úklid. U těchto výtečníků ale nic takového nehrozilo. Na vánoční smejčení totiž úplně zapomněli.
Článek
Největší špindíry Hollywoodu
Největší špindíry Hollywoodu I my si čas od času zapomeneme dát sprchu, zapomeneme použít deodorant nebo si nevyčistíme zuby. A protože celebrity jsou taky jen lidé, stává se jim to taky. A někdy až moc často. Pokud na tyto celebrity někdy narazíte, nezapomeňte si zacpat nos. Jsou to totiž pěkné špindíry!