Manžel jí řekl, že je líná. Známá influencerka přestala uklízet a takto vypadá po 3 týdnech jejich byt

Manžel jí řekl, že je líná. Známá influencerka přestala uklízet a takto vypadá po 3 týdnech jejich byt Zdroj: Shutterstock

Muži často podceňují náročnost domácích prací. Myslí si, že to nic není a že úklid domova ženy během chvíle samy zvládnou levou zadní. Na tento všeobecně rozšířený mýtus doplatil manžel jedné influencerky. Když své ženě řekl, že je líná, nechala na něm po dobu 3 týdnů celou domácnost. A výsledek? Hora nepořádku a odpadků.

Domácí úklid jako častý důvod sporů mezi partnery

Hádáte se doma s partnerem o to, kdo udělá konkrétní domácí práce? I v dnešní době není často úklid domácnosti spravedlivě rozdělený mezi všechny členy rodiny, a tak většinu povinností ohledně úklidu musí zvládnout ženy.

Že matka, manželka či partnerka uklidila celý dům či byt, si ostatní členové rodiny často ani nevšimnou nebo to berou jako samozřejmost. Jak upozornil portál Ladbible.com, mnohdy si tohoto úklidu začnou vážit až tehdy, až žena uklízet zkrátka přestane.

Zdroj: Shutterstock Influencerka vyhlásila uklízecí stávku

Uklízecí stávku vyhlásila také tiktokerka @mrsmessytiktok. A to poté, co jí manžel řekl, že je líná a že doma nic nedělá. “Já nevím, jak může být někdo tak líný jako ty! Nikdy nic neděláš v domácnosti!” zněla osudná věda, ve které muž dodal, že nejvíc uklízí v bytě jenom on.

Tyto výčitky byly pro jeho manželku jako červený hadr na býka. Řekla si dost, přestala z minuty na minutu uklízet a rozhodla se nechat všechny domácí práce na svého muže. Jak to dopadlo?

Videa ukazují absolutní nepořádek v bytě

Po pár dnech to u tohoto manželského páru doma vypadalo jako po výbuchu. Nepořádek na každém rohu, odpadky, rozházené špinavé oblečení, zbytky jídla i neumyté nádobí. Ač byla zoufalá, stav bytu na pokraji zhroucení @mrsmessytiktok pravidelně sdílela ve videích na svém TikToku.

Manžel odešel po třech týdnech k mamince

Celá tato patová situace trvala tři týdny. Influencerčin manžel to nakonec nevydržel a odstěhoval se dočasně ke své mamince, protože dle svých slov nemohl žít v naprosté špíně. Vzkázal, že se vrátí, až jeho manželka nepořádek v bytě uklidí.

Lidé do komentářů pod tiktoková videa psali, že jde zřejmě o poslední fázi manželství. Některé ženy influencerce @mrsmessytiktok děkovaly za její videa, která jim přidala na sebevědomí. Tyto ženy přiznaly, že je domácí úklid vesměs na nich a že se cítí nedoceněné.

A jak to máte s úklidem vy? Dělíte se s partnerem o domácí práce? Napište nám do komentářů. 

Zdroj: Ladbible.com, TikTok.com
Autor:
Publikováno: 21. 7. 2022 15:03 Nahlásit obsah