Kategorie Domácí práce

Článek
Jak vyžehlit zmačkané oblečení bez žehličky: V nouzi nejvyšší pomůže ocet a horká sprcha
Jak vyžehlit zmačkané oblečení bez žehličky: V nouzi nejvyšší pomůže ocet a horká sprcha Máte ráno naspěch, ale nestihli jste si vyžehlit oblečení, které si chcete vzít na sebe? Nevadí. Tento problém během chvíle vyřešíte, i když do ruky nevezmete žehličku. Vyzkoušejte několik triků, díky kterým vyžehlíte zmačkané oblečení i bez jejího použití.
Článek
Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport
Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport Považujete žehlení za nejhorší domácí práci? Tato činnost však nemusí být nuda, zvlášť pokud ji necháte na mužích. Že je pánské pokolení v mnohých věcech vynalézavější, dokazují i fotky na Redditu. Muži se na nich nechali zvěčnit při žehlení, které proměnili v extrémní sport.
Článek
Pomáhají vám děti s úklidem? Tím jim zajišťujete lepší život
Pomáhají vám děti s úklidem? Tím jim zajišťujete lepší život Spousta z nás úklid domácnosti přímo nenávidí. Vysát koberce, utřít prach, vytřít dlažbu nebo umýt nádobí. Co ale do úklidu zapojit své vlastní děti? Nejen, že nám práce půjde společnými silami mnohem rychleji. Dle psychologů tímto přístupem děláme svým potomkům obrovskou laskavost. Díky tomu, co se v mládí naučí, budou v životě mnohem úspěšnější.
Článek
Proměňte svůj dům v opravdový domov se svěží čistotou
Proměňte svůj dům v opravdový domov se svěží čistotou Můžete mít krásný dům zařízený luxusním vybavením, ale přesto se v něm nemusíte cítit jako doma. Pocit pohody a útulnosti totiž nezáleží tak úplně na ceně nábytku, ale spíše na celkové atmosféře, kterou váš dům vyzařuje. A takovou příjemnou atmosféru vám pomůže navodit i skvěle uklizená domácnost. Čím toho dosáhnout? Vezměte si na pomoc SIDOLUX!
Článek
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře!
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře! Patříte mezi ženy, které rády uklízejí a každá věc má v domácnosti své místo? Nebo vám pár šmouh na podlaze a pohozené oblečení na křesle tolik nevadí? Každá domácnost je jiná, na pravidlech se musí domluvit všichni členové. Jakmile jsou doma i malé děti, úklidu je třeba věnovat ještě více energie. Jak se z toho pak nezbláznit? Zkuste si to užívat!
Článek
Čtenářka píše: Super tipy pro snadnější žehlení
Čtenářka píše: Super tipy pro snadnější žehlení Když žehlí muž, kupuje si raději oblečení z nemačkavého materiálu. Tečka. Ale pro většinu z nás žen je žehlení součástí každodenního života. Pojďme si říct o několika tipech na jeho usnadnění a o tom, jak je fajn, že žehlíme dnes a ne třeba v 15. století.
Článek
Zubní pasta na sto způsobů - a úklid máte hotový raz dva
Zubní pasta na sto způsobů - a úklid máte hotový raz dva Vánoční úklid ještě nebyl jednodušší. Jakto? Podívejte se na naši fotogalerii, kde se můžete inspirovat tipy na využití zubní pasty v domácnosti. Nejen vaše zoubky se budou lesknout jako perličky, ale také celý váš domov. A boty. A cédéčka. Co víc si přát?
Článek
Domácí aviváž snadno a rychle
Domácí aviváž snadno a rychle Praní většinou nepatří k nejoblíbenějším domácím činnostem žen. Proč si to ale neudělat trochu zábavnější a přesně podle vás? Domácí aviváž si můžete vyrobit již za pár minut samy. Nejenže ušetříte, ale můžete si snadno a rychle vykouzlit aviváž s vůní přesně podle vašeho gusta.