Líná matka v domácnosti má dům plný nepořádku. Haldy odpadků a špíny se nestydí sdílet veřejně

Líná matka v domácnosti má dům plný nepořádku. Haldy odpadků a špíny se nestydí sdílet veřejně Zdroj: Shutterstock

Dvojnásobná maminka a influencerka Amanda Rose o sobě upřímně prohlašuje, že je líná. Doma totiž nikdy neuklízí v průběhu dne. Nakupený nepořádek a špínu nechává v domácnosti do dalšího dne a likviduje jej až následující ráno. Videa a fotky jejího domova plného nepořádku a odpadků jsou však jenom pro silné povahy.

Amanda Rose o sobě říká, že je líná matka. Navíc se na svém TikToku nebojí ukázat, jak v hrozném stavu se nachází její domov. I když byla svými rodiči vychovávána k čistotě a pořádku, podle svých slov bývá často ve velkém šoku z toho, jak strašně její domácnost vypadá.

Tato maminka dvou malých dětí je ženou v domácnosti. I tak tvrdí, že nechce v průběhu dne stále běhat za svými ratolestmi a uklízet nepořádek, který udělají. Připadala by si totiž jako služka.

Zdroj: Shutterstock Nepořádek tak doma nechává hromadit během dne a s jeho úklidem začíná vždy až následující ráno. Když ale uklidí jeden pokoj, haldy přebytečných a neuklizených věcí se hromadí v dalších místnostech jejího domu.

Také kuchyně Amandy Rose je plná talířů, nádobí, nedojedených jídel a jiného nepořádku. Právě proto byste řekli, že je tato mladá maminka zaneprázdněná vařením pro své děti. Ovšem chyba lávky. Jak přiznala v jednom svém videu, většinu dní v týdnu se její děti stravují v McDonald's. 

Dvojnásobná maminka a influencerka Amanda Rose, která nechává na TikToku nahlédnout ostatní do svého reálného života, vzbuzuje v lidech smíšené pocity. Její sledující si myslí, že tiktokerka dává svým malým dětem do života velmi špatný příklad, protože nepořádek, který má doma, není zas tak těžké průběžně uklízet.

Zdroj: Thesun.ie, Tiktok.com/@_amanduhh__
Autor:
Publikováno: 24. 8. 2023 13:47 Nahlásit obsah