V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení

V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení Zdroj: Profimedia

V sobotu 11. března 2023 se naskytl účastníkům Ultra Music Festivalu v jihoafrickém Johannesburgu hrůzný pohled. Při vystoupení na pódiu totiž zkolaboval známý rapper Coasta Titch. Mladý umělec následně bohužel zemřel v nemocnici. Bylo mu pouhých 27 let.

Známý jihoafrický hudebník Costa Titch, jehož občanské jméno zní Constantinos Tsobanoglou, zkolaboval na jevišti během johannesburského Ultra Music Festivalu, když vystupoval se svou poslední písní.

Costa Titch na pódiu upadl, jeho kolega ho zvedl, ovšem slavný rapper upadl znovu přímo pod pódium a následně ztratil vědomí. Pro jeho fanoušky to byl opravdu hrozivý pohled. Po této události byl Costa Titch okamžitě převezen do nemocnice, kde bohužel v pouhých 27 letech zemřel.

“Smrt tragicky zaklepala na naše dveře. Okradla nás o našeho milovaného syna, bratra a vnuka Constantinose Tsobanoglou, kterého si Jižní Afrika zamilovala a zbožňovala pod jeho uměleckým jménem Costa Titch. S hlubokou bolestí oznamujeme jeho odchod na věčnost,” informovala hudebníkova rodina v prohlášení na sociálních sítích.

Rapperova rodina zároveň poděkovala záchranářům, lékařům a dalšímu zdravotnickému personálu, kteří hodiny bojovali o Costa Titchův život. Jeho nejbližší ovšem přesnou příčinu hudebníkovy smrti veřejně neuvedli.

“Jako rodina čelíme obtížným situacím, kdy se snažíme pochopit, co se stalo, a žádáme vás, abyste nám dali čas a prostor,” vyzvala rapperova rodina na sociálních sítích jeho fanoušky k respektování soukromí. Costa Titchovi nejbližší zároveň poděkovali fanouškům za lásku a přízeň, kterou kdy zesnulému hudebníkovi projevili.

Rapper Costa Titch byl na hudebním poli Jižní Afriky rostoucí senzací. Spousta lidí mu předpovídala zářnou budoucnost. V rámci jihoafrické kultury patřil k největším hvězdám hudebního stylu charakterizovaného deep housem s basovými linkami. Bohužel osud tomu chtěl jinak a tento talentovaný hudebník zemřel v pouhých 27 letech. Čest jeho památce!

Zdroj: Cnn.com, Instagram.com/costatitch

Autor:
Publikováno: 14. 3. 2023 09:52 Nahlásit obsah