Kategorie Uklízení

Článek
Chtěla, aby její děti začaly po sobě uklízet. Její trik teď sdílí matky po celém světě
Chtěla, aby její děti začaly po sobě uklízet. Její trik teď sdílí matky po celém světě Asi každá máma ví, že starost o děti a domácnost je zápřah na plný úvazek. A co teprve, pokud těch dětí máte víc?! Jednu z maminek už začalo štvát, že musí po svých dětech neustále uklízet nepořádek a rozhodla se s tím něco udělat.
Článek
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře!
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře! Patříte mezi ženy, které rády uklízejí a každá věc má v domácnosti své místo? Nebo vám pár šmouh na podlaze a pohozené oblečení na křesle tolik nevadí? Každá domácnost je jiná, na pravidlech se musí domluvit všichni členové. Jakmile jsou doma i malé děti, úklidu je třeba věnovat ještě více energie. Jak se z toho pak nezbláznit? Zkuste si to užívat!
Článek
Uklízecí tipy, které vám ušetří čas
Uklízecí tipy, které vám ušetří čas Asi žádnou z nás netěší trávit volný čas úklidem. Po práci se většinou těšíme, až si hodíme nohy nahoru a odpočineme se. Namísto toho se však musíme chopit prachovky a smetáku a pustit se do boje s nepořádkem. Máme pro vás tipy, které vám během úklidu práci urychlí.
Článek
Sůl není jen na solení! Jak jinak ji v domácnosti využít?
Sůl není jen na solení! Jak jinak ji v domácnosti využít? Sůl nad zlato! To neplatí jen ve známé pohádce, svůj význam to má stále. Bez soli bychom si naše oblíbená jídla neuměli představit. Sůl je však nedocenitelná nejen v gastronomii, ale i v domácnosti. Takhle ji můžete využít.
Článek
Tenhle recept se špínou ve vaší troubě zatočí! Rychle a levně!
Tenhle recept se špínou ve vaší troubě zatočí! Rychle a levně! Každá správná ženská ví, že se špínou v troubě nelze jen tak zatočit, zejména pokud se tam drží už delší dobu. Díky tomuto babskému receptu bude vaše trouba jako nová a nezabere vám to ani tolik času a ještě ušetříte! Co víc si přát?