Super praktický rotační třásňový mop Vileda TURBO pro snadný a efektivní úklid

Super praktický rotační třásňový mop Vileda TURBO pro snadný a efektivní úklid Zdroj: vileda

Čistou podlahu doma udržíte snadno pomocí toho pravého pomocníka. Rotační třásňový mop Vileda TURBO díky svým unikátním vlastnostem spolehlivě vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů a dostane se i do těžko přístupných prostorů pod nábytkem a rohů.

Třásně z mikrovlákna rychle a řádně vyčistí podlahu a odstraní více než 99 % bakterií a virů* pouze pomocí vody bez nutnosti použití chemikálií. 

Součástí setu je i kbelík se šlapacím pedálem a rotačním ždímačem, díky kterému hlavici z mikrovláken hravě vyždímáte na požadovanou vlhkost – stačí ji vložit do ždímače a sešlápnutím pedálu nechat odstředivou sílu odstranit přebytečnou vodu. Mop tak můžete bez obav použít na všechny typy povrchů včetně dřevěných podlah. Kbelík navíc obsahuje bariéru, která zabrání stříkaní vody ven z kbelíku během ždímání pro maximální komfort při úklidu. Pro co nejsnazší manipulaci při úklidu má kbelík podélnou rukojeť a váží pouhých 1,4 kg a vodu z kbelíku snadno a intuitivně vyprázdníte čelním otvorem.

Vileda TURBO hlavice z mikrovláken je snadno odnímatelná a lze ji prát v pračce až na 60 °C. Náhrady je možné zakoupit i samostatně. Díky trojúhelníkové hlavici se dostane i do těžko přístupných rohů. Otočný 360 ° kloub mopu usnadňuje čištění těžko přístupných oblastí, jako například pod nábytkem. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč má volitelnou délkou, která dosahuje až 125 centimetrů.

Zdroj: vileda Pro snadný a efektivní úklid volte takové pomocníky, kteří vám práci opravdu usnadní. Třásňový rotační mop Vileda TURBO v setu s praktickým a lehkým kbelíkem podlahu efektivně vyčistí a díky mikrovláknu odstraní více než 99 % bakterií a virů* pouze za pomoci vody. Třásňovou hlavici můžete snadno odejmout, vyprat v pračce a používat opakovaně. Rotační ždímač ve spolupráci se šlapacím pedálem snadno odstraní z mopu přebytečnou vodu. Díky trojúhelníkové hlavici a otočnému kloubu se s mopem dostanete i do jinak těžko přístupných míst pod nábytkem či rohů. 

Třásňový rotační mop Vileda TURBO zakoupíte od 989,90 Kč.

Více informací najdete na www.vileda.cz

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Autor:
Publikováno: 7. 10. 2021 10:00 Nahlásit obsah