Kategorie Vytírání

Článek
Vileda Steam XXL: Velký parní mop, pomocí kterého uklidíte svůj domov rychle, důkladně a za kratší dobu
Vileda Steam XXL: Velký parní mop, pomocí kterého uklidíte svůj domov rychle, důkladně a za kratší dobu Také máte pocit, že vám úklid vašeho domu či bytu zabírá až příliš mnoho času? Abyste se nestali otroky své domácnosti, a měli naopak více času na sebe, svou rodinu, přátele i koníčky, snažte si úklid svého domova co nejvíce zjednodušit.
Článek
Super praktický rotační třásňový mop Vileda TURBO pro snadný a efektivní úklid
Super praktický rotační třásňový mop Vileda TURBO pro snadný a efektivní úklid Čistou podlahu doma udržíte snadno pomocí toho pravého pomocníka. Rotační třásňový mop Vileda TURBO díky svým unikátním vlastnostem spolehlivě vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů a dostane se i do těžko přístupných prostorů pod nábytkem a rohů.
Článek
5 osvědčených tipů a triků pro rychlý úklid domova
5 osvědčených tipů a triků pro rychlý úklid domova Chcete mít doma čisto a uklizeno, ale zároveň se nechcete stát otrokem svého domu či bytu? Přinášíme vám několik tipů na rychlý a snadný úklid domova, který zvládnete levou zadní během 60 minut. Ušetřený čas můžete věnovat své rodině, koníčkům, přátelům nebo práci.
Článek
Jak hravě zvládnout jarní úklid? Máme pro vás několik tipů
Jak hravě zvládnout jarní úklid? Máme pro vás několik tipů S příchodem prvních slunečních dnů se mnoho z nás pouští do jarního úklidu. Umývání oken, třídění šatníku nebo vytírání – to vše k velkému úklidu patří. Aby vám to šlo od ruky a netrápili jste se s ním dlouhé hodiny či dokonce i dny, máme pro vás pár tipů, jak jej hravě zvládnout během chvíle.