Vileda Steam XXL: Velký parní mop, pomocí kterého uklidíte svůj domov rychle, důkladně a za kratší dobu

Vileda Steam XXL: Velký parní mop, pomocí kterého uklidíte svůj domov rychle, důkladně a za kratší dobu Zdroj: vileda

Také máte pocit, že vám úklid vašeho domu či bytu zabírá až příliš mnoho času? Abyste se nestali otroky své domácnosti, a měli naopak více času na sebe, svou rodinu, přátele i koníčky, snažte si úklid svého domova co nejvíce zjednodušit.

Velkým pomocníkem vám bude zejména Vileda Steam XXL. S tímto velkým parním mopem disponujícím extra velkou hlavicí vyčistíte velké plochy snadno a mnohem rychleji.

Vileda Steam XXL je ideální pro velké domácnosti

S využitím velkého parního mopu Vileda Steam XXL rozhodně nebude úklid vašeho domova nekonečným příběhem. Tento pomocník se pro vás stane neocenitelným zvlášť tehdy, když má váš dům či byt opravdu velkou užitnou plochu, kterou musíte pravidelně uklízet.

Parní mop Vileda Steam XXL má extra širokou hlavici o rozměru 40 centimetrů. Zvlášť pokud máte velkou domácnost o ploše 100 metrů čtverečních nebo více, s XXL parním mopem od Viledy ji vyčistíte rychle, důkladně a za kratší dobu, než kdybyste používali klasický mop s kbelíkem. Obdélníkový tvar extra široké hlavice parního mopu Vileda Steam XXL vám navíc při úklidu pomůže dosáhnout do rohů nebo jiných nepřístupných míst, dokonce i pod nábytek.

Zdroj: vileda

7 metrů dlouhý kabel, zahřátí během 15 sekund a váha 2,3 kilogramu

Jaká je další přednost velkého parního mopu Vileda Steam XXL, kterou oceníte při úklidu svého domu či bytu? Tento parní mop disponuje kabelem o extra délce 7 metrů. Díky tomu s mopem dosáhnete na každičké místo své domácnosti, aniž byste jej museli stále přepojovat z jedné zásuvky do druhé.

V případě velkého parního mopu Vileda Steam XXL rovněž oceníte, že je takřka ihned připravený k použití. Stačí jeho nádržku naplnit vodou, zapnout jej do zásuvky a stisknout tlačítko pro start. Za 15 sekund již můžete s XXL mopem od Viledy pohodlně vytírat. Tímto způsobem velmi zrychlíte svůj denní úklid.

Ač Vileda Steam XXL patří k velkým parním mopům, na jeho hmotnosti to nepoznáte. Váží pouhé 2,3 kilogramy, díky čemuž se vám s ním bude při úklidu dobře manipulovat. Vzhledem k jeho váze se vám bude také velmi snadno přenášet.

Vileda Steam XXL je ekologický, čistí a dezinfikuje povrchy bez chemie

Velký parní mop od Viledy používá k čištění povrchů horkou páru. Nepotřebuje tedy ke svému chodu žádné chemikálie nebo jiné čisticí prostředky, které by mohly případně poškodit vaše podlahy. Pomocí tohoto netoxického a bezemisního čistění nemusíte podlahy u sebe doma pouze vytírat, Vileda Steam XXL je dokáže také účinně dezinfikovat. Horká pára tohoto přístroje zabije až 99,9 procent bakterií a choroboplodných zárodků.

Zdroj: vileda

XXL mop od Viledy si poradí se všemi druhy podlah

Zajímá vás, na jaké povrchy můžete Viledu Steam XXL používat? Tento velký parní mop je vhodný na všechny tvrdé povrchy. Poradí si nejen s dlažbou a linoleem. Díky tomu, že funguje zcela bez přidaných chemikálií, perfektně s ním vyčistíte také parkety.

Pokud na parní mop Vileda Steam XXL použijete kobercový nástavec, můžete jeho prostřednictvím vyčistit a osvěžit také koberce. Díky variabilnímu nastavení množství páry můžete XXL mopu od Viledy regulovat výkon, což vám umožní pracovat i na jakékoliv další podlaze. V případě citlivých podlah přitom množství páry nejen regulujte, ale před čištěním mop otestujte v nenápadném odlehlém koutu.

Autor:
Publikováno: 16. 11. 2021 10:16 Nahlásit obsah