Nela Slováková tráví dovolenou v Mexiku. Na Instagramu postuje fotky v plavkách

Nela Slováková tráví dovolenou v Mexiku. Na Instagramu postuje fotky v plavkách Zdroj: Shutterstock

Podnikatelka Nela Slováková, která v roce 2012 zvítězila v televizní reality show Hotel Paradise, si užívá dovolenou v Mexiku. Za exotikou vyrazila spolu se svým partnerem, slovenským hokejistou Lukášem Kozákem. Volný čas tráví na pláži, pochutnávají si na místních specialitách a jezdí na výlety. Nela Slováková vše dokumentuje na Instagramu.

Nela Slováková vyrazila na Tulum Beach v Mexiku, kde si vychutnává dovolenou snů. Společně s přítelem Lukášem Kozákem odletěla do Mexika z pražského letiště již před týdnem. 

Podnikatelka z Brna, která se proslavila účastí v reality show Hotel Paradise, si momentálně plnými doušky užívá dovolenou na mexickém pobřeží. Popíjí vodu z kokosů, pochutnává si na mexických specialitách a samozřejmě vystavuje své sexy tělo na místní pláži.

Nela Slováková a Lukáš Kozák se nesluní pouze u moře, v Mexiku také pravidelně vyrážejí na výlety. “Zas mě nadšeně tahá po všech čertech. A ještě děla machra s balijským trikem v Mexiku. Asi protest, že nechtěl do Mexika, ale na Bali,” přidala hvězda Hotelu Paradise na svém instagramovém účtu post po jednom z akčních výletů.

Nela Slováková na svůj Instagram pravidelně přidává také žhavé fotky v plavkách, které pořizuje na dovolené na Tulum Beach. Dokazuje však, že dokonalé tělo nemá jen tak, ale že si jej tvrdě vydřela. Ostatně, přispívá k tomu i její partner, který je profesionální hokejista.

“Výborně, to jsem si fakt dala. Najít si profesionálního sportovce, abych se ani na dovolených nevyspala a ještě k tomu musela chodit běhat a cvičit. Protože udržovat s ním krok v postavě, děkuji pěkně. Nic jinýho jsem si v životě nepřála,” napsala s nadsázkou na Instagramu Nela Slováková a přidala fotku po společném cvičení.

Nela Slováková chodí s Lukášem Kozákem už nějaký pátek a očividně jim to klape. Kromě toho, že si užívají na exotické dovolené, vážně řeší i společnou budoucnost. Brněnská podnikatelka a slovenský hokejista, který je kapitánem hokejového týmu HC RT Torax Poruba, totiž plánují stavbu nového domu.

Autor:
Publikováno: 6. 5. 2021 10:09 Nahlásit obsah