Kategorie Koncert

Článek
Monika Bagárová zrušila koncert v O2 areně. Na Instagramu vysvětlila důvody
Monika Bagárová zrušila koncert v O2 areně. Na Instagramu vysvětlila důvody Zpěvačka Monika Bagárová šokovala všechny své fanoušky. Zrušila totiž svůj vysněný koncert v pražské O2 areně, který se měl uskutečnit 12. září 2024. Co stojí za krachem jejího životního snu? Monika na Instagramu mimo jiné uvedla, že se z jejího vysněného koncertu vytratila radost.
Článek
5 největších hitů kapely Rybičky 48: Znáte je všechny?
5 největších hitů kapely Rybičky 48: Znáte je všechny? Česká pop-punková kapela Rybičky 48 má na svém kontě spoustu hitovek. Také na jejich hudbě ujíždíte? Máme pro vás ochutnávku 5 největších hitů této populární kapely, z nichž některé jistě uslyšíte i na jejich koncertě v pražské O2 areně ve čtvrtek 20. října 2022.
Článek
Kapela Rybičky 48 slaví 20 let od vzniku. Svým fanouškům přichystala koncert v O2 areně
Kapela Rybičky 48 slaví 20 let od vzniku. Svým fanouškům přichystala koncert v O2 areně Česká pop-punková kapela Rybičky 48 slaví letos kulaté jubileum. Tato hudební partička založená v roce 2002 sfoukává již 20 svíček na dortu a u této příležitosti si pro své fanoušky připravila opravdovou lahůdku. Jde o velkolepý koncert v pražské O2 areně, který se uskuteční ve čtvrtek 20. října 2022.
Článek
Ewa Farna oslavila 29 let. Na Instagramu krátce shrnula svůj předchozí rok
Ewa Farna oslavila 29 let. Na Instagramu krátce shrnula svůj předchozí rok Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna sfoukla na narozeninovém dortu v pátek 12. srpna již 29 svíček. Na svém Instagramu následně poděkovala všem svým příznivcům za přání. Talentovaná zpěvačka se rovněž rozepsala o tom, jak prožila poslední rok svého života. Zvládla totiž nejen dvě desky, ale i porod.
Článek
Ewa Farna prozradila svůj vztah k Brnu: Je to boží město!
Ewa Farna prozradila svůj vztah k Brnu: Je to boží město! Ač polsko-česká zpěvačka Ewa Farna pochází z těšínského Slezska a nyní jako “náplava” zakotvila u Prahy, prozradila, že má ve svém srdci také Brno. O tom, že si jihomoravskou metropoli velmi oblíbila a nedá na ni dopustit, se rozepsala i na svém Instagramu. Brno je podle Ewy Farne boží.
Článek
JOKER – Live in concert. Zaposlouchejte se a zažijte tento film jako nikdy předtím!
JOKER – Live in concert. Zaposlouchejte se a zažijte tento film jako nikdy předtím! JOKER, film, který získal dva Oscary – za nejlepší herecký výkon a za nejlepší hudbu – nyní můžete vidět v doprovodu živého orchestru.