Tereza H. má nového přítele, randí opět se sportovcem. Budu si na něj muset pořídit zbrojní průkaz, napsala

Tereza H. má nového přítele, randí opět se sportovcem. Budu si na něj muset pořídit zbrojní průkaz, napsala Zdroj: Profimedia

Češka Tereza H., která si v pákistánském vězení pobyla za pašování drog, je opět zadaná. Po návratu do Česka tvořila pár s MMA zápasníkem Michalem Kotalíkem. I když to této dvojici nevyšlo, Tereza H. po rozchodu dlouho nezůstala sama. Nyní se na Instagramu pochlubila, že je znovu zadaná, a to opět se sportovcem.

Za pašování drog si Tereza Hlůšková odseděla v pákistánském vězení celkem čtyři roky. Česká média po celou dobu pravidelně zveřejňovala fotky uplakané blondýnky pořízené během soudních stání. Začátkem roku 2022 pákistánský soud Terezu H. kvůli nedostatku důkazů osvobodil, a tak má tato dívka opět důvod k úsměvu.

Po návratu do Česka se 26letá Tereza H. celkem rychle aklimatizovala, našla si práci a také partnera. Jejím prvním partnerem bezprostředně po návratu z pákistánského vězení byl MMA zápasník Michal Kotalík. I když tento vztah nevyšel, Tereza Hlůšková dlouho nezůstala single.

“Jeden vaří, druhý umývá. Jsme tým,” napsala na Instagram Tereza H. k fotce, na níž její současný partner myje v kuchyňském dřezu nádobí a ona zatím leží v posteli a popíjí víno. 

Zdroj: Shutterstock Blondýnka, která stále vzbuzuje kontroverze, tímto způsobem odhalila, že aktuálně tvoří pár s profesionálním fotbalistou Mariánem Kovářem. “Si na toho mojeho budu muset brzy pořídit zbrojní pas,” napsala Tereza H. k další instagramové fotce svého přítele, s nímž to opravdu vypadá na velkou lásku.

Zdroj: Instagram.com/terezahluskova_
Autor:
Publikováno: 16. 9. 2022 12:45 Nahlásit obsah