Kategorie Přítel

Článek
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou Potkat v dnešní době spřízněnou duši jen tak na ulici je bohužel spíše sen nežli realita, a tak se mnoho z nás uchyluje k tomu začít ji hledat na internetu. Ačkoliv je to lehký způsob seznámení, i tady se skrývají různá rizika a nebezpečí, která je nutná brát v potaz.
Článek
Příběh muže, který nachytal svou nahou dceru s neznámým mladíkem. Jak se k tomu postavil?
Příběh muže, který nachytal svou nahou dceru s neznámým mladíkem. Jak se k tomu postavil? Když se vám narodí dítě, v prvních chvílích jeho života je nejdůležitější, aby bylo najedené, přebalené a v teple. Ovšem postupem času role rodiče roste a je podstatné svému potomkovi vysvětlit, co je a není správné, jak by se měl chovat ke svým blízkým, a být mu v tomto všem vzorem.
Článek
Jak správně příteli vyznat lásku?
Jak správně příteli vyznat lásku? Muž by vám na tuto otázku odpověděl jednoduše – splňte mu v posteli vše, co chce, a bude mu jasné, že ho upřímně milujete. My ženy ale vyznání lásky nebereme tak předvídatelně a nízce. Hodně o něm přemýšlíme a dlouze se ujišťujeme, zda přítele opravdu milujeme.