Těhotná Eva Perkausová prozradila pohlaví miminka: Čeká chlapečka, nebo holčičku?

Těhotná Eva Perkausová prozradila pohlaví miminka: Čeká chlapečka, nebo holčičku? Zdroj: Profimedia

Moderátorka CNN Prima News Eva Perkausová za několik týdnů přivede na svět vytoužené miminko, které aktuálně nosí pod srdcem. Krásná blondýnka, která díky těhotenství jenom kvete, se na Instagramu pochlubila rostoucím bříškem a také odtajnila pohlaví miminka. Co myslíte, čeká Eva Perkausová chlapečka, nebo holčičku?

“Jojo, místa je méně, ale chuť o to větší,” okomentovala Eva Perkausová instagramovou fotku, na níž má oblečené přiléhavé modré šaty. V modrých šatech jí to nejen neskutečně sluší, ale vyniká v nich také její rostoucí těhotenské bříško.

“Už znáte pohlaví děťátka?” zeptala se pod snímkem krásné nastávající maminky na přímo jedna ze sledujících. Eva Perkausová se rozhodla nemlžit a veřejně prozradila pohlaví miminka. “Chlapec,” napsala moderátorka CNN Prima News stručně a připojila emotikon modrého srdíčka.

Fanoušci navíc dodali, že se stačí na těhotnou Evu Perkausovou jenom podívat a rázem mají jistotu, že to bude “kluk jako buk”. Zprávařka v těhotenství totiž jenom kvete a je snad ještě krásnější nežli dříve.

Zdroj: Shutterstock V případě Evy Perkausové tak na sto procent platí těhotenská pověra ověřená generacemi, která říká, že chlapec dodává své mamince na kráse, a holčička ji naopak odčerpává.

Evě Perkausové k chlapečkovi moc gratulujeme a přejeme jí, aby si jej již zanedlouho mohla pochovat ve svém náručí!

Zdroj: Instagram.com/evaperkausova
Autor:
Publikováno: 4. 11. 2022 12:51 Nahlásit obsah