Chtěla otestovat přítelovu věrnost. Nakonec zjistila něco šokujícího

Mnohdy je možná lepší nic nevědět a ušetřit si tak případná zklamání. Mladá dívka, která se rozhodla otestovat přítelovu věrnost, nakonec zjistila krutou pravdu. Youtuberská show To Catch a Cheater nabízí dívkám i mladým mužům tzv. test věrnosti. Tohoto využila i dívka na následujícím videu.

Vůbec o svém příteli nepochybovala a klidně ho nechala balit špičkovou herečkou. Vše sledovala na svém počítači. Ze začátku muž reagoval přesně tak, jak dívka doufala. Když už se zdálo, že svodům odolá, přiznal se, že je ženatý. To dívku velmi překvapilo, avšak usoudila, že je to z jeho strany pouze výmluva, aby se zbavil nastrčené herečky.

Přesto jí to nedalo a příteli okamžitě zavolala a ptala se na jeho údajné manželství. On jí však okamžitě zavěsil, čímž se vlastně přiznal. Mladá žena byla v šoku a vyžadovala vysvětlení. Přítel se nakonec ke všemu doznal s tím, že je sice ženatý, přesto dívku velmi miluje, ale kvůli dětem se rozvádět nechce. Ta mu vše nakonec odpustila a nadále jsou milenci. Snad toho nebude v budoucnu litovat.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 20. 4. 2021 12:25 Nahlásit obsah