Kategorie Vězení

Článek
Slovinka Julija Adlešič si sama uřízla ruku na cirkulárce. Pojistný podvod jí ale nevyšel
Slovinka Julija Adlešič si sama uřízla ruku na cirkulárce. Pojistný podvod jí ale nevyšel Slovinskem hýbe skandál nebývalých rozměrů. Hlavní protagonistkou je 22letá Julija Adlešič, která si sama uřízla levou ruku na cirkulárce. Mladá žena chtěla získat pojistku v hodnotě přes jeden milion eur. Lékaři však na pojistný podvod záhy přišli. Julija tak nemá ani ruku a peníze, ale ani svobodu, protože stráví následující dva roky ve vězení.
Článek
Jak se změnily známé dětské hvězdy? Nevyhnuly se jim drogy ani vězení
Jak se změnily známé dětské hvězdy? Nevyhnuly se jim drogy ani vězení Zatímco my jsme svá dětství trávili převážně běháním po venku a hrou s kamarády, tyhle děti trávily své dětství před kamerami a na účtech měly miliony dolarů. Tyto dětské hvězdičky znal a obdivoval celý svět, co se s nimi ale stalo? Někteří se chopili příležitosti a vybudovali si skvělou kariéru, jiní propadli alkoholu i drogám.
Článek
Celé dva roky předstíral kóma, aby nemusel do vězení. Prozradil se sám, když šel nakoupit
Celé dva roky předstíral kóma, aby nemusel do vězení. Prozradil se sám, když šel nakoupit Někdy se člověk může dostat do situace, která tak úplně nekoresponduje se zákony země, ve které žije. Následně je tento člověk odsouzen k odnětí svobody, a právě v tuhle chvíli nastává moment, kdy je člověk schopen udělat téměř cokoliv, aby do vězení nemusel nastoupit.
Článek
Tahle žena zabila přes 100 dětí! Rodiče jí za její služby platili
Tahle žena zabila přes 100 dětí! Rodiče jí za její služby platili Mijuki Išikawa patří k největším sériovým vražedkyním historie. Co může vězet za tak obrovským číslem zavražděných dětí? Zvrhlost? To možná taky, ale spíše jen špatná ekonomická situace.
Článek
Na hlavu tohoto muže byla vypsána odměna. Když spoluvězni zjistili, proč tam je, chtěli se ho zbavit...
Na hlavu tohoto muže byla vypsána odměna. Když spoluvězni zjistili, proč tam je, chtěli se ho zbavit... Když člověk spáchá zločin, většinou spravedlnost vezme do vlastních rukou soud a pošle člověka do vězení, což by pro něj měl být ten největší trest. Jenže i mezi vězni panuje tzv. spravedlivá ruka, která ty nejhorší z nejhorších trestá po svém.