Jak se změnily známé dětské hvězdy? Nevyhnuly se jim drogy ani vězení

Jak se změnily známé dětské hvězdy? Nevyhnuly se jim drogy ani vězení Zdroj: www.albanydailynews.com

Zatímco my jsme svá dětství trávili převážně běháním po venku a hrou s kamarády, tyhle děti trávily své dětství před kamerami a na účtech měly miliony dolarů. Tyto dětské hvězdičky znal a obdivoval celý svět, co se s nimi ale stalo? Někteří se chopili příležitosti a vybudovali si skvělou kariéru, jiní propadli alkoholu i drogám.

Ač se nám může na první pohled zdát, že být slavný a vydělávat spousty peněz je sen každého dítěte, věřte, že realita je mnohem krutější. Herci, kteří začínali už v dětských letech, často tvrdí, že svou nejlepší roli odehráli právě jako děti a jedním z mnoha problémů bylo to, že s dospíváním se jejich výkony už jenom horšily.

Jiní se zas nedokázali vyrovnat s ohromnou popularitou a penězi. Desítky rozhovorů denně, nulové soukromí, ale i šikana spolužáků. To byly často příčiny, proč během dospívání trpěli dětští herci úzkostmi a uchylovali se k drogám nebo alkoholu.

TIP: Tyhle děti svou šanci rozhodně nepromarnily! Podívejte se na dětské podnikatele, kteří vydělávají miliony -> ZDE

Ani Lindsay Lohan nápor popularity nezvládala. Zdroj: www.thelist.com

Jedním z mnoha příkladů jsou třeba Macaulay Culkin, kterého všichni známe z oblíbeného filmu Sám doma nebo Lindsay Lohan. Už méně se třeba ví o osudech Jaka Lloyda, který si zahrál malého Anakina Skywalkera ve Hvězdných válkách nebo Edwardu Furlongovi alias Johnnu Connorovi z filmu Terminátor 2.

Připravili jsme pro vás video o osmi dětských hercích, kteří se ve svém nízkém věku museli vyrovnat s popularitou. Dozvíte se, jaké osudy je potkaly a jak vypadají dnes.

 A pokud se vám naše video líbí, určitě nezapomeňte sledovat náš Youtube kanál JAKO FAKT, kde pro vás pravidelně připravujeme nová zajímavá videa.

Autor:
Publikováno: 24. 4. 2020 10:24 Nahlásit obsah