Kategorie Televize

Článek
Jak se změnili a co dnes dělají herci z Pobřežní hlídky?
Jak se změnili a co dnes dělají herci z Pobřežní hlídky? Před 29 lety se na televizních obrazovkách poprvé objevila Pobřežní hlídka - seriál plný krásných a opálených plavčíků a plavčic. I u nás se seriál v 90. letech pravidelně vysílal a nejedna žena s kamarádkou u kávy diskutovala, co bude dál s osudy Mitche, Stephanie a dalších. Jak se za ta léta změnili hlavní protagonisté a jak se jim daří?
Článek
Smutný osud Káči z Hrátek s čertem: S dítětem chtěla skočit z okna
Smutný osud Káči z Hrátek s čertem: S dítětem chtěla skočit z okna Každý rok se v televizi těšíme na reprízu pohádky Hrátky s čertem. V ní si mimo Josefa Beka, Aleny Vránové, Františka Filipovského a dalších skvělých herců zahrála i Eva Klepáčová. Ta ztvárnila veselou a ráznou Káču. Je skoro s podivem, že tato herečka, z které v pohádce sršela energie na všechny strany, v pozdějším životě příliš šťastná nebyla.
Článek
Čtenářka píše: Co je dobré na nervy nejen při sledování MS v ledním hokeji?
Čtenářka píše: Co je dobré na nervy nejen při sledování MS v ledním hokeji? Díváte se na důležitá utkání a ze samých nervů byste ohryzali stůl? Prohlédněte si náš seznam zaručených pomocníků v boji proti stresu. Nechejte se inspirovat, ať už vždy víte, po čem sáhnout, aby vaše nervy zůstaly nepošramocené.
Článek
Sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv. Poradíme vám, jak na to
Sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv. Poradíme vám, jak na to Určitě to znáte i vy. Těšíte se na pokračování vašeho oblíbeného seriálu, jenže v práci jste musela zůstat přesčas a doma na vás čeká vaření večeře a psaní úkolů s dětmi. My pro vás máme řešení, jak zůstat super ženou v domácnosti a ještě si užít svou chvilku u televize.
Článek
České seriály před r. 1989: jaký je váš nejoblíbenější?
České seriály před r. 1989: jaký je váš nejoblíbenější? České seriály (respektive československé) natočené před rokem 1989 jsou stálou a velice oblíbenou součástí televizního vysílání. Chalupáři, Návštěvníci, Nemocnice na kraji města, 30 případů majora Zemana a mnoho dalších…