Kategorie Kino

Článek
Jak vypadají slavné filmy bez speciálních efektů?
Jak vypadají slavné filmy bez speciálních efektů? Filmový průmysl ušel od svého vzniku pořádný kus kupředu a téměř v každém filmu dnes narazíme na digitální efekty, které vznikají za pomocí počítače. Herci tak natáčí před zeleným plátnem a často hrají "do prázdna". Zajímá vás, jak takové filmy vznikají?
Článek
6 filmů, které vás chytnou za srdce
6 filmů, které vás chytnou za srdce Máte už dost přeslazených romantických komedií a raději byste svůj volný večer strávily u filmu, který vás doslova chytne za srdce? Máme pro vás 6 tipů na filmy, které vás nejen donutí se zamyslet, ale nejspíš si u nich i trochu popláčete.
Článek
Duben v kině, to je akce i roztomilá ovečka Shaun
Duben v kině, to je akce i roztomilá ovečka Shaun Vybrali jsme pro Vás top tipy na filmy, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Duben ještě zdaleka nekončí.
Článek
To to letí. Těmhle filmům je už 10 let!
To to letí. Těmhle filmům je už 10 let! Připadá vám to jako včera, když jste se byli v kině podívat na vězně z Azkabanu? A nebo třeba na to, jak to bude klapat manželům Shrekovým? Ačkoliv se může zdát, že jsme tyto filmy přivítali v kinech teprve nedávno, je to už dlouhých 10 let! Pojďte si zavzpomínat na skvělé filmy z roku 2004.
Článek
Jak vyléčit zamilovaného sobce?
Jak vyléčit zamilovaného sobce? „On pro mě nedělá nic víc, než že existuje!“ Přistihnete se také někdy, že občas pronášíte podobné věty? Zatímco vy byste se pro něj rozdala, on vaším společným životem proplouvá. Není to však jen optický klam? Co…