Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

5 znamení zvěrokruhu, která upřednostňují sex před láskou

5 znamení zvěrokruhu, která upřednostňují sex před láskou Zdroj: Shutterstock

Co se týče partnerských vztahů, každé ze znamení zvěrokruhu má své vlastní preference. Některá hvězdná znamení věří v osudovou lásku, manželství a rodinu, další mají větší sklon k flirtování, vztahům na jednu noc a nevěře. Zajímá vás, která znamení zvěrokruhu upřednostňují sex před láskou? Je jich celkem pět a možná se mezi nimi najdete i vy.

Pro Štíry je sex na prvním místě

Lidé narození ve znamení Štíra jsou velmi smyslní. Říká se o nich, že patří k nejsexuálnějšímu znamení zvěrokruhu. Štíři na sex pohlížejí jako na fyzickou potřebu a bez problémů se intimně sblíží i s člověkem, ke kterému nic necítí. 

Pro Štíry, kteří jsou v postelových hrátkách velmi nároční, bývá sex na prvním místě. Pokud jim to se stávajícím partnerem neklape po sexuální stránce, často uvažují o rozchodu.

Zdroj: Shutterstock Střelci se nechtějí vázat v jednom vztahu

Střelci mají dobrodružnou a svobodomyslnou povahu, od které se neodlišuje ani jejich sexuální život. Lidé ve znamení Střelce se nechtějí vázat pouze na jednoho partnera. Na místo vztahu jim vyhovuje příležitostné randění nebo sex na jednu noc. Vzhledem ke své dobrodružné povaze chtějí i v sexu vyzkoušet cokoliv.

Co když někdo Střelce přitahuje také emocionálně? I tehdy dávají přednost sexu před city. Raději budou mít s touto osobou nejprve sex a až poté začnou přemýšlet, že by z toho mohlo být případně něco víc.

Berani jdou bez okolků na věc

Sex je v životě velmi důležitý také pro Berany. Toto hvězdné znamení, které je extrémně vzrušivé, nepotřebuje příliš impulsů k tomu, aby šlo přímo na věc. Stačí, aby Beranovi někdo položil ruku na stehno nebo se mu intenzivně zadíval do očí, a už je naladěn k postelovým hrátkám. Pokud jej protějšek přitahuje, Beran se rozhodně nebrání ani sexu na jednu noc. 

Zdroj: Shutterstock Sexuálně založení Lvi se soustředí na výkon

Lvi mají nadstandardní sexuální apetit a v ložnici rádi dominují. Toto znamení je sexuálně založené a svému libidu podřizuje takřka všechno. Lvi se při sexu chovají velmi sebevědomě, obvykle odloží všechny své myšlenky stranou a soustředí se pouze na to, aby si intimní hrátky co nejvíc užili. Bohužel Lvi při sexu často myslí jenom na sebe.

Býci jsou pro sex přímo zrození

I když jsou lidé narození ve znamení Býka romantické duše, jsou také velmi smyslní a bez sexu by nedokázali žít. Intimní hrátky mají v jejich životě velmi důležitou roli. Sex mohou mít kdykoliv přes den a když jej nemají, tak o něm alespoň fantazíruji. Býci mají rovněž rádi praktiky, kterým ne každý holduje. Co je ovšem nejdůležitější, intimní hrátky si nejvíce užívají se stálým partnerem.

Autor:
Publikováno: 1. 6. 2022 10:22 Nahlásit obsah