Kategorie Přednost

Článek
5 znamení zvěrokruhu, která upřednostňují sex před láskou
5 znamení zvěrokruhu, která upřednostňují sex před láskou Co se týče partnerských vztahů, každé ze znamení zvěrokruhu má své vlastní preference. Některá hvězdná znamení věří v osudovou lásku, manželství a rodinu, další mají větší sklon k flirtování, vztahům na jednu noc a nevěře. Zajímá vás, která znamení zvěrokruhu upřednostňují sex před láskou? Je jich celkem pět a možná se mezi nimi najdete i vy.
Článek
Projede křižovatkou jako první bílé, nebo červené auto? Určete, kdo má přednost
Projede křižovatkou jako první bílé, nebo červené auto? Určete, kdo má přednost Připravili jsme si pro vás křižovatku, přes kterou je průjezd více než jasný. Některé řidiče však mohou zmást dopravní značky, kterými je osazena. Podívejte se na obrázek a určete, které auto projede křižovatkou jako první. Bude to bílé, nebo červené?
Článek
Kdo má přednost na této rušné křižovatce? Jen zlomek řidičů odpoví správně
Kdo má přednost na této rušné křižovatce? Jen zlomek řidičů odpoví správně Jsou vaší slabinou rušné křižovatky? Připravili jsme si pro vás opravdovou lahůdku, na které si můžete vyzkoušet své řidičské dovednosti. Podívejte se na obrázek křižovatky a určete, které auto jí projede jako první a které jako druhé, třetí a čtvrté. Víte, že tato křižovatka opravdu existuje? A to v australském Queenslandu.
Článek
Influencerka si první šediny našla už v pubertě. Dnes má 31 let a její vlasy vás dostanou
Influencerka si první šediny našla už v pubertě. Dnes má 31 let a její vlasy vás dostanou Také vás trápí, když si najdete šedivý vlas? Své by vám o tom mohla vyprávět 31letá influencerka Pip, která začala šedivět v pouhých 12 letech. Ze svých šedivých vlasů měla dlouho mindrák, proto se je snažila maskovat barvením. Nakonec si řekla dost a ze svého nedostatku udělala přednost. A jaký je výsledek?