Influencerka si první šediny našla už v pubertě. Dnes má 31 let a její vlasy vás dostanou

Influencerka si první šediny našla už v pubertě. Dnes má 31 let a její vlasy vás dostanou Zdroj: Shutterstock

Také vás trápí, když si najdete šedivý vlas? Své by vám o tom mohla vyprávět 31letá influencerka Pip, která začala šedivět v pouhých 12 letech. Ze svých šedivých vlasů měla dlouho mindrák, proto se je snažila maskovat barvením. Nakonec si řekla dost a ze svého nedostatku udělala přednost. A jaký je výsledek?

Influencerka Pip J Duma, kterou můžete sledovat jak na Instagramu, tak na TikToku, se za své šediny rozhodně nestydí. Ač má pouhých 31 let, její černé vlasy s přirozeným šedivým melírem dostanou snad každého. 

Paradoxně se tato krásná žena kvůli šedinám trápila už od puberty. Její vlasy ztrácely přirozený pigment stále víc a víc. Právě proto se Pip začala barvit na černo. Jak přiznala v jednom ze svých instagramových příspěvků, chtěla se sama pro sebe cítit dobře a také se chtěla vyhnout zvýšené pozornosti svého okolí.

Po dlouhých letech barvení si Pip řekla dost. Své vlasy si přestala barvit a nechala vyniknout přirozeným šedinám. A jak jí to sluší! Influencerka přiznává, že se nejprve bála reakce okolí. Dnes je ale velmi šťastná, že se k tomu kroku odhodlala.

Své šediny dříve brala jako nedostatek, v současnosti jej přetavila v obrovskou přednost, s níž coby influencerka boduje také na sociálních sítích. Pip si své vlasy nebarví již dva roky. S tím, jak jí postupně barvené konečky odrůstají, se její šediny stále více ukazují ve své kráse.

“V říjnu 2019, kdy mi bylo 29 let, jsem se rozhodla, že už mám dost neustálého barvení vlasů a udělala jsem s tím rázný konec. Nikdy jsem se necítila tak svobodná. Miluji svoje šediny,” přiznala influencerka Pip J Duma na Instagramu.

Tato kráska se šedinami má na sociálních sítích tisícovky fanoušků. Pip je rovněž velkou inspirací pro ženy, které chtějí dát šanci svým přirozeným vlasům v jakémkoliv věku. 

“Buďte hrdé na své šediny a přestaňte je skrývat,” vzkazuje jim Pip, která díky svému rozhodnutí přestat si barvit vlasy prokoukla i zkrásněla.

Zdroj: Thesun.co.uk, Instagram.com
Autor:
Publikováno: 17. 11. 2021 09:00 Nahlásit obsah