Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Deset důležitých otázek, na které se vás muž bojí v posteli zeptat

Deset důležitých otázek, na které se vás muž bojí v posteli zeptat Zdroj: Shutterstock

Ačkoliv muži v jistých situacích mohou působit statečně a neohroženě, v posteli takovou odvahou již neoplývají. A proč se tedy své milenky bojí na některé otázky ohledně sexu zeptat? Nejspíš se obávají toho, že danou otázku špatně položí a společně strávený večer bude rázem pryč.

A jaké otázky to přesně jsou? Je jich dokonce deset a zpovídali se nám přímo samotní muži!

1. Ta prsa jsou tvoje?

Většinou umělá prsa jdou od přírodních poznat téměř ihned, jenže čas od času se může objevit žena, která má svá přirozená prsa natolik pevná a bujná, že muži mohou jen hádat, zda je to tak či onak.

2. S kolika jsi už spala?

Na tuto otázku nerady odpovídají ženy, ale dokonce i muži, jenže proč? Ideální číslo sexuálních partnerů prostě neexistuje. Co někomu připadá příliš, jinému to přijde v pořádku. A když už se na to muž zeptá a vaše číslo by jej spíše znepokojilo, než uklidnilo, bude jistě raději za milosrdnou lež.

3. Chceš mě?

Zeptat se na tohle hned na začátku večera je opravdu velmi riskantní, jenže není pro muže horší potupa než se celý večer snažit o ženu, která později odejde sama nebo v horším případě s někým jiným.

Zdroj: Shutterstock

4. Líbí se ti „on“?

Pod slovem „on“ jistě každá žena pochopí, co je myšleno – přece mužská chlouba. A navíc, který muž by na něj rád neslyšel pochvalné ódy, jenže zeptat se? To ani náhodou. Na takovou otázku se muž odhodlá zeptat až po delší době, určitě ne však hned při prvním milování.

5. Proč nemáš ráda orální sex?

Některé ženy se v tomto typu uspokojení prostě nenašly. I přesto jsou ochotné muže takto jednou nebo dvakrát ukonejšit, bohužel dále se nejspíš přemáhat nedokážou a v ten moment začne muži v hlavě blikat červené světýlko s otázkou „Proč?“

6. Měla jsi orgasmus?

Každá nová milenka je pro muže výzvou. Při prvním milování nemá ani ponětí, co má a co nemá ráda a na některých ženách jejich vyvrcholení nejde ani znát. A ačkoliv se muž snaží ze všech sil, v hlavě se mu neustále přemítá otázka, zda se to jeho vyvolené líbí stejně jako jemu.

7. Líbilo se ti to?

Muž chce vždycky slyšet jen to, že on je ten nejlepší milenec, kterého kdy žena měla. Už odjakživa jsou pro ně výkon a výdrž v sexu velmi důležitými aspekty a slyšet kritiku, by v tomto případě pro ně znamenalo něco totálně frustrujícího.

Zdroj: Shutterstock

8. Uděláš mi to?

Tato otázka je pro nás ženy až příliš tvrdá, proto spousta mužů při jejím vyslovení schytala od partnerky nenávistný pohled. Chtělo by to přeci jen taktněji volená slova, avšak smysl by zůstal stejný a bylo by po problému.

9. Zkoušela jsi už anální sex?

Je to podobné jako u otázky ohledně orálního sexu. Některá žena si jej oblíbila, druhé připadá tento typ sexu obzvláště nechutný. Odhadnout při prvním milování, do které skupinky žena patří, pokud to tedy muži nenavrhne sama, je velmi těžké.

10. Můžu mít orgasmus dřív než ty?

V sexu je to nastavené tak, že první by měla být uspokojena žena a až poté muž. Jenže v některých situacích, by byl i muž rád ten, na koho přijde řada jako na prvního. Proto jim to dámy občas dovolme a ve výsledku buďme rády, že se na to zeptali a neudělali to bez našeho souhlasu.

Autor:
Publikováno: 24. 11. 2022 14:38 Nahlásit obsah