Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Proč nás muži tak rádi orálně uspokojují? Tady je hned několik hlavních důvodů

Proč nás muži tak rádi orálně uspokojují? Tady je hned několik hlavních důvodů Zdroj: Shutterstock

Orální sex je příjemný nejen mužům, ale také nám ženám. Ovšem najdou se i takové ženy, které se u něj nedokážou naplno uvolnit a stydí se. Proto jsme si pro vás připravili těchto 6 důvodů, které vám snad s tímto problémem pomohou, a vy si budete moci orálního sexu užívat plnými doušky.

Prodlouží tím milování

Podle studií samotné milování trvá přibližně 8 minut, což většině žen k tomu, aby dosáhly vrcholu, nestačí. Proto se mužům orální sex jeví jako dokonalá praktika, která jim nejenomže pomůže přidat pár minut navíc, ale také jim napomůže k tomu, aby jejich partnerky vyvrcholení dosáhly rychleji.

Rychlejší vyvrcholení

Jak už bylo napsáno výše – orální sex napomáhá k dřívějšímu vyvrcholení. Ruku na srdce, muži jednoznačně dosahují vyvrcholení mnohem dříve než my ženy, což by ve výsledku znamenalo, že díky této praktice mohou partneři vyvrcholit společně.

Dostane se jim masáž hlavy

Většina žen má tendenci, jakmile ucítí laskání „tam dole“, chytit partneru hlavu a jemně ji masírovat a škrabkat. Tím, že povrch hlavy tvoří nervová zakončení, takováto masáž je mužům velmi příjemná.

Zdroj: Shutterstock Milují ženský orgasmus

Sice pro vás muž udělá vše, o co jej požádáte, nic ale nedělá radši než to, co napomůže vašemu vyvrcholení. A proto jej právě orální sex tolik baví. Muži totiž na světě milují jen málo co tak moc, jako právě ženský orgasmus a pokud jsou to oni, díky kterým jste toho dosáhla, dodá jim to pocit sebejistoty a té pravé mužnosti.

Soustředí se na to důležité

Jak už to tak bývá, muži jen zřídkakdy dokážou dělat více věcí najednou a to platí i při milování. Během samotného sexu totiž muži často a nevědomky opomínají důležitost klitorisu, jenže není se čemu divit – najednou je toho na ně jednoduše moc. V ten moment, kdy vás muž orálně uspokojuje, se dokáže soustředit jen a jen na váš klín.

Očekávají to stejné

Co člověk dává, to také dostane – anebo by to tak alespoň mělo být a platí to i co se týče vztahů. A právě na to muži spoléhají! Skrytě totiž doufají, že když vás orálně uspokojí, jednou jim to se stejnou chutí vrátíte a tomu se přeci nedá odolat, ne?      

Autor:
Publikováno: 12. 4. 2023 18:35 Nahlásit obsah